“Холостяк“ Нікіта Добринін і Даша Квіткова зробили парне тату в знак своєї любові

Автор: Лобанова Єлизавета

"Холостяк" Нікіта Добринін і його дружина Даша Квіткова вже місяць як молоді батьки. За цей період подружжя вже похрестило сина, знайшло няню, і відчуло всю відповідальність, яку вони тепер удвох несуть за їх малюка. На знак своєї любові Нікіта і Даша навіть зробили парне тату.

“Холостяк“ Нікіта Добринін і Даша Квіткова зробили парне тату в знак своєї любові - today.ua

Даша Квіткова часто публікує фото в Instagram-Stories разом з чоловіком і сином. На одному з фото одна з прихильниць пари звернула увагу на татуювання на пальцях Даші і Нікіти. Закохані увічнили свою любов мінімалістичними написами на вказівних пальцях, набивши по дві букви слова "LOVE". Так, екс- "Холостяк" зробив собі "lo" чорною фарбою, а його обраниця - "ve" червоною. Коли пара тримається за руки, то складається слово "любов". “Холостяк“ Нікіта Добринін і Даша Квіткова зробили парне тату в знак своєї любові Даша розповіла, що татуювання не нові і були зроблені ще під час її вагітності. Вона залишила посилання на пост тату-майстра, який був опублікований ще 1 травня 2021 року. Ймовірно, тату Нікіті і Даші зробили незадовго до цього.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Зараз Даша Квіткова приводить своє тіло в тонус після пологів, і у цьому їй дуже допомагає улюблений чоловік. Перший тиждень пара відмовилася від допомоги нянь і бабусь, але зараз не приховує, що їм з дитиною допомагають. При цьому більшість часу зі Львом проводить звичайно Даша.

Раніше повідомлялося, як Нікіта Добринін і Даша Квіткова похрестили сина Лева, і хто був присутній на таїнстві.

Популярні зараз

Стало відомо, кому хочуть віддати особливо цінні землі України

Українські військові більше не бачать сенсу в ударах по Кримському мосту: з'явилось роз'яснення від речника ВМС

Чоловіки можуть не носити з собою військовий квиток: у Міноборони заявили про зміни обліку

Ще одна європейська країна заявила про намір відправити українських ухилянтів додому