“Танці з зірками“ змінили склад ведучих у новому сезоні: “Поверніть нам Тіну“

Новий сезон "Танців з зірками" стартує вже цієї неділі, 5 вересня. У нинішньому сезоні на паркет вийдуть не лише нові учасники, а й ведучі. Легендарну пару Юрій Горбунов та Тіна Кароль організатори шоу розбили, і замість Тіни зустрічати гостей в шоу-румі після виступів буде модель і актриса Іванна Онуфрійчук.

“Танці з зірками“ змінили склад ведучих у новому сезоні: “Поверніть нам Тіну“ - today.ua

Іванна Онуфрійчук вже з'являлася в якості ведучої на балконі "Танців з зірками" в попередньому сезоні. Не всі глядачі сприйняли її появу на шоу із захватом, про що свідчать коментарі в Instagram на офіційній сторінці спільноти "Танців". Шанувальники пишуть, що нова ведуча не сподобалася їм ще під час "ведення балкона" і вимагають "повернути Тіну". Однак, є і ті глядачі, хто радий бачити Іванну на паркеті.

"Як можна було замінити легендарну Тіну на Іванку", "Іванна прекрасна ведуча. Красива і вишукана! Дуже чекаємо її дебюту!", "Поверніть нам Тіну. ЇЇ не можна, і нема ким заміняти, бо легендарні ведучі Юра и Тіна", " Дівчина в якості ведучої НЕ дуже ... хотілося б когось поцікавіше ", - написали фоловери.

Іванна Онуфрійчук раніше була ведучою шоу "Без краватки" на НЛО TV і "Україна 24". У минулому сезоні "Танців з зірками" вона кілька разів вийшла в ефір замість Тіна Кароль і полюбилася організаторам шоу.

Новий сезон "Танців з зірками" стартує вже 5 вересня в 21:00 на телеканалі "1+1". Суддями проекту стануть Влад Яма, Катерина Кухар та Максим Чмерковський - зірка американських "Танців" і колишній "Холостяк".

Раніше повідомлялося, що співачка Джамала стала першою учасницею нового сезону "Танців з зірками".

ДЖЕРЕЛОtsn.ua