“Я знала, що він такий“: Олена Кравець розповіла, про що під час війни спілкується із Зеленським

Автор: Лобанова Єлизавета

Актриса "Кварталу 95" Олена Кравець поїхала за кордон, але активно допомагає Україні та підтримує зв'язок із президентом Володимиром Зеленським, який з юності є її близьким другом. Так, в інтерв'ю Кравець зізналася, що часто листується із Зеленським, і пишається тим, що він робить для своєї країни.

“Я знала, що він такий“: Олена Кравець розповіла, про що під час війни спілкується із Зеленським - today.ua

За словами Кравець, Зеленський для неї насамперед друг, а потім вже президент. І актриса не уявляє, що було б з Україною, якби нею зараз керував хтось інший.

"Він – дуже близька для мене людина. Він дуже коротко мені відповідає, але я така вдячна йому за ці відповіді. Я намагаюся відправляти йому різні меми, мені так хочеться, щоб хоча б тінь посмішки з'явилася на його обличчі. Я не можу сказати, що не чекала від нього такої сили духу, тому що я його знаю. Я знаю, як він реагував на будь-які кризи. Я його знаю, інакше не могло бути.Я знала, що він такий. Я пишаюся ним, і Оленою, і всією сім'єю ", - наголосила Олена Кравець.

Олена Кравець додала, що після того, як Зеленський став президентом, багато негативу було проти його колективу "Квартал 95" і проти неї в тому числі. Проте зараз все змінилося, і Володимира Зеленського підтримує вся країна.

Популярні зараз

Українцям масово підвищать зарплати: названо нові суми

Пенсії перерахують з 1 червня: кому з українців додадуть 999 грн

Стало відомо, чи вилучатимуть для ЗСУ автомобіль, якщо він один у власника

В Укренерго ухвалили рішення щодо відключень електроенергії

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Мені здається, що зараз той унікальний момент у житті нашої країни, коли народ та влада – це люди. Це не вони і ми, а це всі ми, коли єднання такого рівня, якого не було історично ніколи. Це запорука перемоги також, – сказала Кравець.

Раніше Олена Кравець розповіла, як її п'ятирічний син реагує на війну в Україні.