19-річний переможець шоу “Голос країни“ одружився напередодні народження первістка

Переможець шоу 10-го сезону вокального проєкту "Голос країни" Роман Сасанчин офіційно оформив стосунки зі своєю дівчиною, яка чекає на дитину. Яким було весілля 19-річного артиста?

19-річний переможець шоу “Голос країни“ одружився напередодні народження первістка - today.ua

Кохана співака має народити наприкінці грудня, саме тому молоді люди вирішили оформити свої стосунки. Весілля було дуже скромним. Не було ні костюма, ні весільної сукні. Закохані були у РАГСі лише вдвох, щоб отримати свідоцтво про шлюб.

В Інстаграм-сторіз Роман та Іванна поділилися офіційним документом, а також не пропустили можливості посміятися один над одним. Коли переможець "Голосу країни" поцікавився, як почувається новоспечена дружина, дівчина відповіла, що "нічого не змінилося, як довбав мізки, так і довбає", а співак пожартував, що їй тепер можна робити так само тільки на законних підставах дружини.

"Через 10 днів у мене буде новий паспорт! Сасанчин Іванна Михайлівна. Зараз ми офіційно чоловік і дружина, як довго ми відкладали, але все ж таки зробили це", - зазначила дівчина.

19-річний переможець шоу “Голос країни“ одружився напередодні народження первістка Про заручини 19-річного виконавця та його коханої стало відомо п'ять місяців тому. Незабаром після цього молоді люди повідомили, що чекають на дитину. Вагітність Іванни протікає не зовсім гладко, але дівчина намагається не втрачати оптимізму. Імовірно, малюк повинен з'явитися на світ 29 грудня.

Нагадаємо, переможниця "Голос країни-9" зізналася, чому так і не живе у подарованій квартирі у Києві.