Андрій Данилко мало не позбувся розкішної квартири в центрі Києва

Андрій Данилко живе в центрі Києва по вулиці Хрещатик. Елітна нерухомість коштує не маленьких грошей, однак артист ризикнув поставити її на кін. На щастя, чуття не підвело Вєрку Сердючку, і покої залишилися в її розпорядженні.

Андрій Данилко мало не позбувся розкішної квартири в центрі Києва - today.ua

Зовсім скоро на українські телеканали виходить захоплююче музичне шоу «Маска». Проєкт стартує 16 січня 2021 року, в якому глядачі побачать Олю Полякову, Настю Каменських, Дзідзьо та Андрія Данилка як зіркових детективів. Головне їхнє завдання - визначити, яка знаменитість ховається під ефектними образами й барвистими масками. Це можна зробити тільки по ході, манері говорити або триматися.

В один з таких моментів азартний Андрій Данилко ледь не позбувся квартири на Хрещатику. Артист заклався з Інною Білоконь (сценічною мамою Вєрки Сердючки) на нерухомість, запевняючи її, що під маскою ховається саме та зірка, про яку він думає. Як же йому пощастило, що саме так і сталося.

В ході шоу між зоряними детективами часто траплялися суперечки щодо особистості, що ховається під маскою. Якщо ж артиста неможливо вгадати, він дає суддям підказки.

Нагадаємо, Андрій Данилко прокоментував чутки про те, що володіє розкішною трирівневою квартирою в центрі Києва.

ДЖЕРЕЛОgolos.ua