Ані Лорак показала форми в червоній сукні з глибоким декольте: «Вирішила бичка подражнити»

Ані Лорак у відвертій сукні з глибоким декольте похвалилася своїми спокусливими формами. Артистка в елегантному вбранні привітала шанувальників з наступаючим 2021 роком. Зірка «пішла на Бика» в яскраво-червоному платті, явно напрошуючись на пригоди.

Ані Лорак показала форми в червоній сукні з глибоким декольте: «Вирішила бичка подражнити» - today.ua

Українська співачка, що довгий час проживає і працює на території Росії, привітала шанувальників з Новим роком в Інстаграм.

Ані Лорак опублікувала фотографію, на якій зображена в червоній сукні з довгими рукавами й красивими фактурними деталями. Пікантності наряду додало глибоке V-подібне декольте сіткою. Стоячи поруч з фігуркою Санта Клауса, артистка виглядала, як його спокуслива дружина, Місис Санта. Ані Лорак показала форми в червоній сукні з глибоким декольте: «Вирішила бичка подражнити»

«Улюблені! З наступаючим Новим роком! Здоров'я всім! Миру! Добрих думок і красивих звершень! Любові і радості!», - підписала публікацію зірка.

Шанувальники Ані Лорак не перестають захоплюватися прекрасним лицем і фантастичною фігурою артистки:

«Красива яка», «Дівчина в червоному як Ви прекрасні», «Місіс Санта», «Шикарні ноги Ані, ти сексі красуня», «Вирішила бичка подражнити», «Краща !!»

Також Ані Лорак опублікувала відеопривітання, записане біля красиво прикрашеної новорічної ялинки.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від АНІ ЛОРАК (@anilorak)

«З Новим роком, улюблені! Найкраще тільки починається! Добро переможе!», - написала під публікацією зірка.

Нагадаємо, колишній чоловік Ані Лорак відправився в казковий відпустку з новою дівчиною.