Ганна Богдан зізналася, чи була вона знайома з “Холостяком“ Михайлом Заливако до проєкту

"Холостяк" Михайло Заливако і переможниця проєкту Ганна Богдан після фіналу шоу зіткнулися з масовою критикою. Публіка не схвалила вибір бізнесмена, відзначаючи, що дівчина йому не пара. Однак через деякий час парочка довела, що між ними справжні почуття і міцні відносини.

Ганна Богдан зізналася, чи була вона знайома з “Холостяком“ Михайлом Заливако до проєкту - today.ua

В особистому акаунті в Інстаграм переможниця 11 сезону романтичного шоу "Холостяк" вирішила відповісти на запитання підписників. Один з них поцікавився, чи була Ганна Богдан знайома з Михайлом Заливако до участі в проєкті. На що дівчина відповіла:

"Ні, ми не були з Мішею знайомі до участі в проекті "Холостяк". І у мене дуже часто запитують про мою першу думка, мої перші враження, коли я побачила Мішу. Це було так, що:" Хух, слава Богу, це хлопець , якого я не знаю". Тому що я дуже не хотіла, щоб там був "Холостяк", з яким я вже знайома".

Ганна Богдан зізналася, чи була вона знайома з “Холостяком“ Михайлом Заливако до проєкту Відразу ж після зйомок Ганна Богдан і "Холостяк" Михайло Заливако стали жити разом. Вони зняли квартиру в Києві, в якій ховалися від публіки протягом двох місяців. Тільки після того, як на екрані показали фінал, закохані змогли разом виходити на публіку і влаштовувати справжні побачення.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Анна Богдан | Холостяк 11 ? (@hannastorozhuk)

Нагадаємо, "Холостяк" Михайло Заливако і Ганна Богдан показали фото з весілля.