“Холостяк“ Михайло Заливако і Ганна Богдан показали фото з весілля

Стосунки головного героя 11 сезону романтичного проєкту "Холостяк" і переможниці розвиваються дуже стрімко. Відразу після зйомок реаліті Михайло Заливако і Ганна Богдан почали жити разом. А незабаром навіть заговорили про весілля.

“Холостяк“ Михайло Заливако і Ганна Богдан показали фото з весілля - today.ua

Днями закохані одягнулися, щоб побувати на одруженні молодшого брата переможниці "Холостяк-11". В особистому акаунті в Інстаграм Ганна Богдан похвалилася новими фото, показала свою маму і рідного брата.

"Сьогодні у мого брата розпис. А це мій брат, схожі? Люблю їх дуже сильно", - зазначила в публікаціях обраниця Михайла Заливако, показавши найголовніших людей у своєму житті.

“Холостяк“ Михайло Заливако і Ганна Богдан показали фото з весілля Для весілля Ганна Богдан обрала світлі джинси кльош, туфлі на високій шпильці і атласну сорочку кольору слонової кістки. Волосся дівчина прибрала в пучок на маківці. "Холостяк" Михайло Заливако надів класичні чорні штани, кросівки і білу сорочку, розстебнувши верхній гудзик. “Холостяк“ Михайло Заливако і Ганна Богдан показали фото з весілля Після цього турагент показала Селфі з братом, поцікавившись у підписників, чи схожі вони, на що велика частина відповіла, що "дуже". Також Ганна Богдан опублікувала фотографію з коханим і своєю мамою. Дівчина дуже схожа на матір, від якої успадкувала своє прекрасне волосся. “Холостяк“ Михайло Заливако і Ганна Богдан показали фото з весілля Тим часом шанувальники все не перестають цікавитися, коли ж весілля зіграють самі герої "Холостяка".

Нагадаємо, "Холостяка" Михайла Заливако зупинила поліція на дорозі: "Мало не зламав алкотестер".