Астрологи назвали три найнещасніші знаки Зодіаку

Життя деяких представників зодіакального кола складається ой як не просто. В основному всі біди пов'язані з характером і особливими рисами того чи іншого знака Зодіаку. Астрологи назвали трьох найнещасніших з них.

Астрологи назвали три найнещасніші знаки Зодіаку - today.ua

Діва

У трійці найбільш нещасних Діва посідає останнє місце. Через свою нервозність і здатність постійно драматизувати приходять всі біди. Також представники цього знака Зодіаку постійно метушаться і не можуть ніяк розслабитися. Вони покладають на свої плечі весь тягар відповідальності, яким би важким і непосильним він не був. Ніхто з близьких не зможе їм допомогти через складний характер Дів. Представникам цього знака подобається бути жертвами і великомучениками.

Рак

Друге почесне місце в списку найбільш нещасних знаків Зодіаку займають люди, народжені під знаком Рака. Вся річ у тому, що вони дуже чутливі, надмірно емоційні і звикли все брати близько до серця. Вони страждають від різних психологічних проблем і комплексів, які призводять до постійних сумнівів в їх житті. Астрологи зазначають, що Діви весь час сумніваються у власних силах, і, роблячи один крок вперед, тут же роблять три кроки назад.

Риби

Найбільш нещасливими можна по праву назвати Риб. До того ж вони самі не вважають себе щасливими і звикли скаржитися іншим на своє нещастя. В основному люди, народжені під цим знаком, інтроверти. Вони постійно займаються самоаналізом, що призводить до самокритичності і невдоволення власним життям, зовнішністю, роботою, сім'єю. Через вроджену невпевненості в собі Риби потребують в людині, яка б їх обожнювала, захоплювалася і мотивувала.

Нагадаємо, астрологи назвали три найбільш підлих знаки Зодіаку.

ДЖЕРЕЛОprofile.ru