“Бабусин варіант“: Маша Єфросініна похвалилася фотографіями в спідній білизні

Маша Єфросініна не один раз зізнавалася, що досі не може полюбити своє тіло. Роками вона шукала в собі недоліки. Шанувальники всіляко намагалися переконати знаменитість, що вона виглядає фантастично. І, мабуть, послухавши публіку, зірка знялася в рекламній кампанії спідньої білизни.

“Бабусин варіант“: Маша Єфросініна похвалилася фотографіями в спідній білизні - today.ua

В особистому акаунті в Інстаграм відома українська ведуча опублікувала серію фотографій. У кадрі струнка Маша Єфросініна постала в спідній білизні, змінивши кілька її варіантів. Артистка, яка народила двох дітей, може похвалитися приголомшливими формами. У віці 42 років у неї стрункі ноги без целюліту, плоский живіт, вузька талія, пишні груди і рівна шкіра.

І якщо виглядає зірка добре, то не всім сподобалася білизна, яку вона демонструвала. Один з підписників зазначив: "Марія, розкішне тіло, але білизна жахливе, бабусин варіант". А інший підтримав: "В точку".

"Я все знаю, про борозни від шлеєк бюстгальтера на плечах ... Про те, як чашка DD йде тільки в обхваті 95 і не менше ... Знаю, як свербить шкіра на грудях від синтетики ... і як впиваються в залози кісточки від чашок ... Знаю не з чуток! Вірніше, знала, але стала швидко забувати - білизна нового покоління з дихаючої мембрани щодня стирає цей жах з моєї пам'яті", - зазначила в публікації Маша Єфросініна .

А ось зіркові друзі та численні шанувальники підтримали ведучу, зазначивши, наскільки прекрасно вона виглядає.

Нагадаємо, Маша Єфросініна опублікувала фото без макіяжу і розповіла про пластичні операції.