Білі штани та трендовий пуховик: Катя Осадча похвалилася стильним лижним вбранням

Катя Осадча та Юрій Горбунов розлетілися в різні боки: шоумен відлетів на Схід до Харкова, щоб взяти участь у виставі, а ведуча вирушила на Захід у Буковель, щоби взяти інтерв'ю у зірок і трохи відпочити.

Білі штани та трендовий пуховик: Катя Осадча похвалилася стильним лижним вбранням - today.ua

Першою знаменитістю, у якої незмінна ведуча програми «Світське життя» взяла інтерв'ю, стала Злата Огнєвіч, яка зараз перебуває в горах. Зірочки разом прокотилися на лижах і викупалися у чані.

В Інстаграм Катя Осадча опублікувала фото, похвалившись своїм стильним вбранням для відпочинку на гірськолижному курорті. Багатодітна матуся чудово виглядала у білосніжних стьобаних штанах, чорних черевиках та рукавичках, білій шапочці та трендовому синьому пуховику з капюшоном та поясом на талії.

Злата Огневич виглядала не менш стильно у білих джоггерах, черевиках та кепці та стильному об'ємному чорному пуховику. Після цього дівчата залізли в чан, представши перед камерами в купальниках. Співачка вибрала бікіні оливкового відтінку з ефектною лінією декольте, а ведуча яскравий червоний купальник. Білі штани та трендовий пуховик: Катя Осадча похвалилася стильним лижним вбранням Незабаром зірка знову вирушила в дорогу, мабуть, прямуючи до гірськолижного курорту, де зараз відпочиває Аліна Гросу та Роман Полянський, щоб взяти у солодкої парочки інтерв'ю.

Нагадаємо, Катя Осадча зробила трендову зачіску 2022 року - ефект брудного волосся.