Ефект брудного волосся: Катя Осадча зробила трендову зачіску 2022 року

Катя Осадча постійно з'являється на екрані з цікавими зачісками. Коли вона знімається для програми "Світське життя", незмінною ведучою якої є вже дуже багато років, її укладання нерідко прикрашають різні капелюшки та аксесуари. У повсякденному житті вона віддає перевагу простому хвостику, а також не використовує макіяж.

Ефект брудного волосся: Катя Осадча зробила трендову зачіску 2022 року - today.ua

Наразі Катя Осадча щодня зайнята на зйомках нового сезону вокального проєкту "Голос країни". З шанувальниками вона ділиться кадрами з-за лаштунків, показуючи свої ефектні образи.

Цього разу успішна українська ведуча з'явилася в кадрі в розкішній комбінованій чорній сукні із сріблястою вставкою, без бретелів та ефектним розрізом на спідниці. Образ вона завершила сріблястими босоніжками та трендовою у 2022 році зачіскою. Ефект брудного волосся: Катя Осадча зробила трендову зачіску 2022 року Стилісти уложили локони Каті Осадчої так, щоб вони виглядали, ніби вона щойно вийшла з душу або тиждень не мила волосся. Саме "ефект брудного волосся" на сьогоднішній час перебуває на піку популярності. А цей тренд зародився після того, як моделі на покази приходили з брудною головою, адже їм і так виливають на голову тонну лаку та засобів для укладки.

Нагадаємо, Катя Осадча засвітила стрункі ніжки в ефектній блискучій мінісукні.