Безкоштовне добриво для баклажанів: як збільшити врожай у два рази

Баклажани люблять увагу та гарні температурні умови. Навіть досвідчені дачники будуть у захваті від багатого врожаю, який овочі можуть подарувати. Спробуйте використати просте добриво для цих баштанних. Приємний нюанс– воно буде безкоштовним.

Безкоштовне добриво для баклажанів: як збільшити врожай у два рази  - today.ua

У більшості городників залишилася стара картопля, яка непридатна для приготування їжі. Зате вона стане чудовим добривом для інших культур. Баклажани обожнюють картопляне добриво.

Візьміть кілограм бульб, натріть на тертці та розмішайте масу в 10 літрах води. Крохмаль майже відразу насичує воду крохмалем. На його утворення вкаже біла піна на поверхні розчину.

Процідіть добриво через марлю: картопляні відходи не можна класти на грядки, де ростуть баклажани - може завестися дротяник. Натомість полуниця "скаже" за них спасибі - відправте терті бульби до кущів.

Безкоштовне добриво для баклажанів: як збільшити врожай у два рази А отриманий розчин удобрює примхливі баклажани. На кожен кущ знадобиться по півлітра засобу. Чергуйте таке підживлення з іншими, щоб досягти максимального ефекту. Картопляне добрива можна вносити у ґрунт лише до появи плодів.

Нагадаємо, які добрива сподобаються кабачкам та допоможуть збільшити їхній урожай.

ДЖЕРЕЛОБелновости