Без прання: три простих способи, як прибрати неприємний запах з залежалих речей

Автор: Анастасия Березовская

Часом буває так, дістаючи сезонний одяг, ми розуміємо, що він "задихнувся". У нього з'явився неприємний залежалий запах, але сама по собі річ чиста. І щоб зайвий раз не прати одяг, від чого він псується, можна скористатися трьома простими способами як без прання позбутися неприємного запаху. Те саме стосується речей, які пропахли цигарками, столовкою або димом.

Без прання: три простих способи, як прибрати неприємний запах з залежалих речей - today.ua

Багато хто користується прийомом - вивісити одяг на балкон або біля відчиненого вікна. Однак не для всіх випадків підходить такий варіант. А тому на допомогу приходять інші троє.

Заморозка

Холод чудово прибирає неприємні запахи. Тому достатньо скласти речі в пакет, щільно закрити і залишити на кілька годин в морозильнику або морозильній камері. Через кілька годин речі потрібно дістати, дати їм "відтанути", розвішавши на сушарці, балконі або батареї. І неприємного запаху як не бувало.

Горілка з водою

Спирт чудово нейтралізує бактерії, швидко сохне і не залишає після себе запаху. Для усунення неприємного аромату з одягу потрібно розвести горілку з водою в пропорції 1/3, залити в розпилювач і обприскати одяг. Після цього його краще розвісити на балконі або біля відчиненого вікна. Без прання: три простих способи, як прибрати неприємний запах з залежалих речей

Популярні зараз

В Україні поліцейські почали примусово доставляти водіїв до ТЦК

У Міноборони повідомили, хто з чоловіків першочергово отримає повістки до ТЦК

Renault Duster в Україні не зміг конкурувати з Honda X-NV

Військовозобов'язаних чоловіків з 17 липня штрафуватимуть за помилки ТЦК: роз'яснення юриста

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Котячий наповнювач

Котячий наповнювач створений для того, щоб маскувати неприємний запах у туалеті тварини. Тому з неприємним запахом від одягу він також впорається. Котячий наповнювач потрібно насипати в мішечки або старі капронові шкарпетки та розкласти поверх одягу та залишити на необхідну кількість часу. Також на наповнювач можна крапнути кілька крапель ефірної олії улюбленого запаху (іланг-іланг, апельсинове, чайне дерево і так далі). Мішечки з котячим наповнювачем можна залишати в ящиках із сезонним одягом і тоді затхлий запах і не з'явиться.

Нагадаємо, ми розкрили п'ять бюджетних способів, як позбутися плям дезодоранту на темному одязі.