Блідо-блакитний піджак та шовкова блуза: перша леді Олена Зеленська у стильному вбранні виступила на міжнародній конференції

Найстильніша і найкрасивіша перша леді України зробила новий вихід у світ. Олена Зеленська відкрила панель, присвячену соціальному відновленню України на Міжнародній конференції у швейцарському місті Лугано. Виглядала дружина українського президента чудово у блідо-блакитному образі.

Блідо-блакитний піджак та шовкова блуза: перша леді Олена Зеленська у стильному вбранні виступила на міжнародній конференції - today.ua

З учасниками конференції Олена Зеленська спілкувалася онлайн зі свого офісу. За столом 44-річна колишня сценаристка студії "Квартал 95" з'явилася у дуже ніжному образі, свіжому та незаїждженому.

Перша леді України обрала піджак, що ідеально сидить по фігурі, красивого блідо-блакитного відтінку. Під нього вона одягла елегантну шовкову блузу на один відтінок світліше без коміра з вирізом-човником. Знаючи Олену Зеленську, її образ, швидше за все, завершили широкі штани зі стрілками в тон піджака або чорні класичні штани.

Волосся дружина Володимира Зеленського уложила у свою улюблену зачіску – зробила прикореневий об'єм, підкрутила кінці у легкі хвилі, розділила волосся на бічний проділ і прибрала одну частину за вухо. Вона одягла прості базові срібні сережки та зробила макіяж з акцентом на очах.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Olena Zelenska (@olenazelenska_official)

"Говорили про найцінніший капітал нашої країни – людей і що з ними відбувається через війну. У нас зараз близько 8 мільйонів внутрішньо переміщених осіб, понад 6 мільйонів вимушених переселенців за кордоном, 345 загиблих дітей, 22 тисячі вчителів, які виїхали з країни, 1 мільйон 200 тисяч українців, примусово депортованих до Росії, 44% розділених родин. Говорили, як створити умови для повернення й нормального життя для всіх наших громадян", - розповіла Олена Зеленська про тему конференції.

Нагадаємо, новий розкішний образ першої леді Олени Зеленської - шоколадна сукня та вінтажні сережки.