“Братському народу з любов'ю“: Колишній чоловік Ані Лорак зібрав у Туреччині гуманітарну допомогу для України

Автор: Анастасия Березовская

Україна зараз перебуває у дуже тяжкому становищі. Нашій країні, яка страждає від нападу Росії, допомагає весь світ. Відмовляючись надати військову допомогу та вступити у війну, країни надають зброю та гуманітарну допомогу. На відміну від Ані Лорак, української співачки, яка і не говорить про те, що відбувається, її колишній чоловік намагається надати допомогу та підтримку українцям.

“Братському народу з любов'ю“: Колишній чоловік Ані Лорак зібрав у Туреччині гуманітарну допомогу для України - today.ua

В особистому акаунті в Інстаграм Мурат Налчаджиоглу, який з нареченою та падчеркою виїхав за межі України та знаходиться на своїй батьківщині – у Туреччині, опублікував фото поруч із коробками з водою, медикаментами та провізією. Компанія турецького бізнесмена, яка раніше продавала на території України косметику та засоби догляду за шкірою, зараз допомагає, чим може.

"Гуманітарна допомога", - зазначив колишній чоловік Ані Лорак.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від muratnalcaoglu (@muratnalca)

Популярні зараз

В Україні незабаром зростуть ціни на автомобілі

В Україні запроваджують кардинально нові правила видачі та продовження лікарняних

Ввезення євроблях в Україну може впасти на 50%

В Україні очікується гострий дефіцит овочів через аномальну спеку: “Це катастрофа“

Шанувальники подякували Муратові за його роботу:

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Спасибі, Мурате", "Молодець, Мурате! Ти нас підтримуєш. Тому що твоя колишня взагалі думає, що вона не з України", "Турок більше любить Україну, ніж западенка – це сумно, бо вона дивиться крізь рубль. Ганьба така, а він – людина з великої літери", "Молодчинка, Муратік. Тут в Україні ти робив красу, а тепер допомагаєш Україні, пересилаєш в Україну все, що треба для життя! Ти добра душа, справжній друг", - пишуть фоловери.

Нагадаємо, Україна візьме участь у Євробаченні, попри війну.