Колишній чоловік Ані Лорак показав фото з романтичної вечері з нареченою

Ані Лорак розлучилася з колишнім чоловіком 31 грудня 2019 року через його зради. Турецького бізнесмена зняли в одному з київських нічних клубів обійнявшись з молоденькою дівчиною, поки співачка перебувала в Росії, можна сказати, на заробітках - будувала свою музичну кар'єру.

Колишній чоловік Ані Лорак показав фото з романтичної вечері з нареченою - today.ua

Про заручини колишнього чоловіка Ані Лорак стало відомо в 20-х числах вересня. Фотографією з обручкою поділилася кохана Мурата Налчаджиоглу - 25-річна Лілія. Про роман бізнесмена з візажистом з Києва стало відомо майже відразу після оформлення документів про розлучення. Не виключено, що дівчина і зовсім була його коханкою.

Після заручин пара, судячи з усього з'їхалася, і живе разом в розкішній квартирі Мурата в Києві. Варто зазначити, що у Лілії є дочка від попередніх відносин, з якою вже давно знайом колишній чоловік Ані Лорак. Разом новоспечена сім'я навіть їздила на відпочинок, і не раз. Колишній чоловік Ані Лорак показав фото з романтичної вечері з нареченою Вчора ввечері Мурат Налчаджиоглу вирішив влаштувати нареченій романтичну вечерю. Власноруч турок нарізав салат, помідори, зварив яйця, підсмажив м'ясо і красиво все подав під медово-гірчичним соусом.

"Зроблено з любов'ю", - зазначив колишній чоловік Ані Лорак.

Колишній чоловік Ані Лорак показав фото з романтичної вечері з нареченою У світі останніх подій шанувальники української співачки остаточно зневірилися в тому, що Кароліна і Мурат будуть разом. Тепер залишається дізнатися, чи з'явився хтось у виконавиці.

Нагадаємо, Ані Лорак показала, як відсвяткувала день народження.