Дмитро Коляденко показав рідкісні кадри зі своєї розкішної двоповерхової квартири

Дмитро Коляденко живе у розкішній двоповерховій квартирі у центрі Києва, інтер'єр якої не менш яскравий, ніж сам артист. У Мережі відомий український хореограф засвітив фото зі свого помешкання.

Дмитро Коляденко показав рідкісні кадри зі своєї розкішної двоповерхової квартири - today.ua

Шанувальникам 50-річний шоумен розповів, як він провів вечір неділі. Виявляється, до нього в гості прийшла колишня дружина Олена Коляденко та їхній спільний син Філіп. Хореограф, засновниця шоубалету Freedom та клавішник гурту Kadnay разом посмажили шашлик, приємно провели час та зробили кілька фотографій.

"Чекаю своїх", - ніжно відзначив Дмитро Коляденко під фото, на якому знято його вітальню та улюбленця принца Денні, якого артист завів наприкінці минулого року.

Головна кімната в квартирі артиста поєднана з кухнею та їдальнею та має яскраві деталі інтер'єру, цікаві картини, вишукані меблі на різьблених ніжках, вікна на всю стіну та красиві біло-сині штори. Син Дмитра Коляденка на спільних фото з батьком засвітив гардеробну зірки – відкриту вішалку, всю завішану яскравим вбранням. Дмитро Коляденко показав рідкісні кадри зі своєї розкішної двоповерхової квартири До приходу колишньої дружини та сина шоумен замаринував шашлик і розігрів вугілля у мангалі, який розмістив на балконі. Також актор театру показав ніжне фото з колишньою дружиною, підписавши його "Класно". Дмитро Коляденко показав рідкісні кадри зі своєї розкішної двоповерхової квартири Нагадаємо, Дмитро Коляденко поголив бороду і його не впізнали шанувальники.