Дочка Ольги Сумської зізналася, на скільки схудла після других пологів

Дочка Ольги Сумської стала мамою вдруге рік тому. Попри те, що 30-річна дівчина перебуває в хорошій формі, вона впевнена, що немає межі досконалості. Антоніна Паперна похвалилася фігурою в спортивних легінсах і топі, а також зізналася, на скільки схудла після пологів.

Дочка Ольги Сумської зізналася, на скільки схудла після других пологів - today.ua

Місяць тому Тоня опублікувала кадри під час тренування. Дівчина похвалилася підтягнутою фігурою, а також розповіла про свої плани. Дочка відомої української актриси поставила собі за мету скинути близько 5 кілограмів, щоб домогтися бажаної форми.

Через місяць дівчина похвалилася своїми результатами. В особистому акаунті в Інстаграм Антоніна опублікувала фотографію, зроблену в порожньому спортзалі. Тоня, яка одружена з відомим російським актором, постала в кадрі в легінсах, масивних кросівках і укороченій кофті. Передні пасма Паперна прибрала наверх в мальвінку.

У підписі до посту дочка Ольги Сумської зізналася, що після народження другої дитини скинула 15 кілограмів, але це не межа для неї. Також дружина Володимира Яглича розповіла, що не прагне до худорби, а хоче домогтися гарного рельєфу.

"О спорт, моя любов! За рік було вигнано 15кг)) поки займаюся, коли можу, дуже хочеться увійти в режим, але я і режим - це дві протилежності (близнюки зрозуміють). Не прагну до худорби, закликаю рельєф! Сподіваюся, мета колись буде досягнута", - зазначила Антоніна в публікації.

Нагадаємо, Ольга Сумська похвалилася старовинною вишиванкою з власної колекції.