Дочка Ольги Сумської вперше за багато років приїхала до Києва і показала рідкісні кадри з мамою і сестрою

Старша дочка Ольги Сумської вперше за багато років повернулася на батьківщину. Відомо, що Антоніна Паперна одружена з російським актором Володимиром Яглич і живе в Москві. Через конфлікти довгий час актриса не бачила свою маму і не приїжджала до Києва.

Дочка Ольги Сумської вперше за багато років приїхала до Києва і показала рідкісні кадри з мамою і сестрою - today.ua

В особистому акаунті в Інстаграм 31-річна дочка успішної української актриси опублікувала кадри з української столиці.

"У це улюблене місто завжди є повернутися привід", - зазначила Антоніна Паперна.

У сторіз красуня показала, як її зустрічали вдома. Навіть у відпустці дочка Ольги Сумської не перестає займатися і стежити за своєю фігурою. Чарівна блондинка показала, як її тренував вітчим, актор Віталій Борисюк. Дочка Ольги Сумської вперше за багато років приїхала до Києва і показала рідкісні кадри з мамою і сестрою

"А тепер присідання від Віталія Борисюка. Техніка "зцілювальний імпульс" на хвилинку", - зазначила в підпису дочка Ольги Сумської.

Після цього вона показала сніданок, який їй приготувала молодша сестра Анна. Дівчинка врахувала всі вподобання Тоні, підсмаживши їй яйця з сиром, нарізавши помідори без шкірки і авокадо. Дочка Ольги Сумської вперше за багато років приїхала до Києва і показала рідкісні кадри з мамою і сестрою А після Ольга Сумська, Антоніна Паперна і Анна Борисюк вирушили на прогулянку. Актриса опублікувала відео з машини, показавши, як вони танцюють під музику. Дочка Ольги Сумської вперше за багато років приїхала до Києва і показала рідкісні кадри з мамою і сестрою Нагадаємо, дочка Ольги Сумської показала, як за нею доглядає красень-чоловік. Шанувальниці позаздрили.