“Думав, що він тоді був злий“: друзі Зеленського розповіли, як змінився президент з початку війни

У 2019 році, коли на виборах в Україні переміг Володимир Зеленський, - колишній КВКшник, зірка студії "Квартал 95", сміявся чи не весь світ. Його швидко прозвали "клоуном", а зараз він чи не найшанованіша і найвпливовіша людина планети. У Європі світові лідери зустрічають його, стоячи з оплесками, а весь світ спостерігає за тим, як він веде нашу країну до перемоги в цей нелегкий час.

“Думав, що він тоді був злий“: друзі Зеленського розповіли, як змінився президент з початку війни - today.ua

Днями в ефірі телеканалу 1+1 виступили друзі та колишні колеги українського президента зі студії "Квартал 95". Коміки Євген Кошовий та Олександр Пікалов розповіли, як із повномасштабного нападу Росії на Україну змінився Володимир Зеленський.

За словами Кошового, він ще ніколи не бачив президента таким злим. Він і раніше показував свій характер, міг прямо сказати, що його не влаштовує, а зараз він став ще жорсткішим і цілеспрямованішим.

"Знаючи його з одного боку, бачиш усе, що зараз відбувається, і як він поводиться, - то це зовсім інша людина. У процесі підготовки до концертів були якісь творчі суперечки, суперечки, як хто поводиться, були якісь суперечки з каналами, і я думав, що він тоді був злий. Але зараз, коли кожен день виходять його звернення і він говорить про Європу та Ерефію (РФ – примітка Редактора), я так розумію, що це було ще нічого” – зазначив Євген Кошовий.

А ось Олександр Пікалов упевнений, що Володимиру Зеленському все наснаги.

"Я знаю президента з дев'ятого класу. Він може!" – наголосив актор.

Нагадаємо, Олена Зеленська розповіла проникливі історії про роботу залізничників: "Вони також на фронті".