Дженніфер Лопес і Бен Аффлек планують одружитися до кінця 2021 року

Дженніфер Лопес і Бен Аффлек відновили свій роман після 18-річної розлуки. За цей час кожен з них був одружений і має дітей. Співачка виховує близнюків від Марка Ентоні, а у актора троє дітей з Дженніфер Гарнер.

Дженніфер Лопес і Бен Аффлек планують одружитися до кінця 2021 року - today.ua

Бенніфер (Дженніфер і Бен) розлучилися у 2004 році через деякий час після заручин. Актриса була дуже засмучена, тому що любила Аффлека, а він просто був не готовий стати розсудливим і завести сім'ю. Однак всі ці роки вони думали один про одного і дуже щасливі, що у них випала можливість продовжити відносини з того місця, на якому вони обірвалися майже 20 років тому.

За інформацією джерел, наближених до зірки фільму "Загублена", 48-річний Бен Аффлек не хоче втрачати часу і планує покликати Дженніфер Лопес заміж до кінця цього року. Інсайдер повідомив, що актор не дозволить собі вдруге втратити кохану. Дженніфер Лопес і Бен Аффлек планують одружитися до кінця 2021 року

"Цим відносинам може бути всього кілька тижнів, але насправді вони відновилися з того місця, на якому зупинилися, - каже джерело. - Джен і Бен обидва знають один про одного все - хороше і погане. Вони не починали з нуля. Вони оголосять про все офіційно до кінця року".

За його словами, ні Лопес, ні Аффлек не грають. Вони щирі. І питання стоїть не в тому, чи одружаться вони, а залишається дізнатися - коли. Інсайдер впевнений, що до кінця 2021 року довгоочікувана подія все-таки відбудеться. Дженніфер Лопес і Бен Аффлек планують одружитися до кінця 2021 року Нагадаємо, Бен Аффлек зблизився з дітьми Дженніфер Лопес. Близнюки подружилися з новим бойфрендом мами.

ДЖЕРЕЛОthe-sun.com