DZIDZIO вперше розповів про нові стосунки після скандального розлучення

Скандальне розлучення співака DZIDZIO і співачки SLAVIA став надбанням громадськості. Подружжя винесли на загальний огляд всю свою брудну білизну, звинувачуючи один одного в руйнуванні шлюбу. Відтоді як обидва артисти пішли кожен своїм шляхом, публіці дуже цікаво, чи не з'явився у них хтось інший.

DZIDZIO вперше розповів про нові стосунки після скандального розлучення - today.ua

Свій сімейний стан прокоментував Михайло Хома, він же DZIDZIO. За словами артиста, його серце все ще вільно, оскільки у нього просто немає часу на відносини. Після карантину співак повернувся до роботи: він виступає з концертами, знімає новий фільм і готує різні проєкти.

В інтерв'ю Каті Осадчій для програми "Світське життя" DZIDZIO зазначив: "Зараз немає часу на це. У мене фільм, монтаж, концерти, альбом готую. Не встигаю, лягаю спати о 2 годині ночі, встаю о 6 ранку". DZIDZIO вперше розповів про нові стосунки після скандального розлучення Також артист описав свою ідеальну дівчину. За словами Михайла Хоми, він повинен відчути, що перед ним та сама.

"Мила, серцеві своєму мила. Думаю, це повинен бути погляд в очі, і коли я дізнаюся людину свого життя, вона буде зі мною", - підкреслив артист.


Нагадаємо, DZIDZIO не такий, яким здається - колишня дружина артиста, співачка SLAVIA розповіла правду про сімейне життя з артистом.