DZIDZIO став жертвою шахраїв: у співака виманили значну суму

Автор: Шевченко Лилия

Епатажний український виконавець DZIDZIO зізнався, що його обдурили та виманили велику суму грошей. Шахраями виявилися знайомі артиста, які розповіли брехливу історію про хворобу дитини…

DZIDZIO став жертвою шахраїв: у співака виманили значну суму - today.ua

Співак DZIDZIO у душі добра і небайдужа до чужої біди людина. Артист перерахував людям, з якими він був особисто знайомий, велику суму грошей, як він вважав, на лікування дитини. Проте все це виявилося брехнею, знайомі виявилися шахраями, а брехливу історію про хворобу дитини вони вигадали, щоб отримати гроші.

DZIDZIO зазначив, що раніше не міг відмовити у проханні, коли вона стосувалася проблем зі здоров'ям чи загрози життю людині. Однак така жалісливість обернулася проти співака. DZIDZIO переконували, що дитині терміново потрібна допомога, щоб врятувати життя малюка нібито була потрібна велика сума грошей, яку виконавець не пошкодував. Після цього випадку DZIDZIO вирішив нікому не давати гроші у борг.

DZIDZIO став жертвою шахраїв: у співака виманили значну суму

Популярні зараз

Багато українців не підозрюють, що мають право на доплату до пенсії у розмірі однієї п'ятої її частини

Турецька формула миру: що пропонує Ердоган, і чому Зеленський проти

Українці можуть поповнити свій страховий стаж для пенсії, оформивши догляд за родичем

Понад мільйон українців платять за газ більше, ніж фактично споживають

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Мене розводили на гроші. Маніпулювали, що народилася дитина, позич спочатку одну суму, потім другу, потім вдвічі більше. Це були навіть для мене значні гроші, але я повівся, адже якщо я дам, то дитина виживе. Я віддав, щоб урятувати життя дитини", – згадує артист у програмі "Зірковий шлях".

Нагадаємо, DZIDZIO показав рідкісне фото із мамою. Жінка приїхала з Португалії, щоб привітати із 38-річчям свого зіркового сина.