Експродюсер Лободи різко відповіла на критику Кіркорова в гомофобії

Автор: Анастасия Березовская

Публічна перепалка між колишнім продюсером Світлани Лободи і попкоролем російської естради все ще триває. Нателла Крапивіна різко відповіла на хейт на свою адресу і висловилася щодо свого ганебного коментаря.

Експродюсер Лободи різко відповіла на критику Кіркорова в гомофобії - today.ua

Днями відома українська співачка Світлана Лобода залишилася без продюсера через ганебний інцидент. Різкий коментар Нателли на адресу Філіпа Кіркорова і блогера Дави привів до того, що Крапивіну звинуватили в гомофобії, а потім ще і в плагіаті і ще багато в чому. Промовчати колишній продюсер зірки просто не змогла і записала відеозвернення.

Говорячи про свій коментар, Нателла зазначила, що він пролунав зовсім некоректно, але він не мав ніякого відношення до гомофобії, а був адресований нещасним паразитам, яких Кіркоров із регулярністю, за словами Крапивіної, привертає в своє життя і демонструє світу.

Експродюсер Лободи підкреслила, що попкороль зовсім не пропагує гей-культуру, а насправді просуває моральних виродків і збоченців, які заради 15 секунд слави готові стати гомосексуалом, репером, нареченим Бузової і дружиною Кіркорова. Крапивіна зазначила, що Філіп зовсім не толерує, а навпаки спекулює на актуальних темах, які насправді принижують представників ЛГБТ-спільноти. Експродюсер Лободи різко відповіла на критику Кіркорова в гомофобіїНе пропустила повз продюсер і слова Кіркорова про плагіат. Філіп Бедросович звинуватив Крапивіну в тому, що вони з Лободою злизали номер Бейонсе для виступу на премії МУЗ-ТВ. У відповідь на це Нателла назвала співака королем ремейків з неочищеними правами, який переспівує чужі пісні, а потім отримує претензії від авторів зі всього світу.

Популярні зараз

Багато українців не підозрюють, що мають право на доплату до пенсії у розмірі однієї п'ятої її частини

Турецька формула миру: що пропонує Ердоган, і чому Зеленський проти

Українці можуть поповнити свій страховий стаж для пенсії, оформивши догляд за родичем

Понад мільйон українців платять за газ більше, ніж фактично споживають

Також продюсер припустила, що така різка реакція Кіркорова пов'язана з тим, що він затаїв на неї образу через те, що Світлана Лобода вкотре відмовилася заспівати з ним дуетом.

Повну відповідь Нателли Крапивіної можна подивитися в каруселі.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:
Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Нателла Крапівіна (@natellakrapivina)

Нагадаємо, Світлана Лобода вперше показала обличчя своєї молодшої дочки.