Екс-чоловік Ані Лорак проміняв свою сім'ю на матір-одиначку

Ані Лорак розлучилася з бізнесменом напередодні 2020 року, а через рік Мурат Налчаджиоглу вже зустрічав новий рік в обіймах іншої. Турок кинув свою сім'ю, успішну дружину і дочку заради простої української дівчини, та ще й матері-одиначки.

Екс-чоловік Ані Лорак проміняв свою сім'ю на матір-одиначку - today.ua

Після розставання з успішною виконавицею, яка будувала свою музичну кар'єру в Росії, турецький бізнесмен, що розвиває бізнес в Києві, недовго був один. В українській столиці Мурат познайомився з чарівною молодою дівчиною, у якої, як і у нього, є дочка.

Нову обраницю колишнього чоловіка Ані Лорак звуть Лілія, і вона працює візажистом. В особистому обліковому записі в Інстаграм дівчина розповідає про своє професійне та особисте життя, публікує фотографії макіяж-робіт, фото і відео 6-річної доньки. Екс-чоловік Ані Лорак проміняв свою сім'ю на матір-одиначку Лілія звикла публікувати в соцмережах досить відверті фотографії, демонструючи пишний бюст. Не без того, що дівчина стикається з негативом, який проявляють шанувальники Ані Лорак.

Першим спільним фото з Муратом візажист поділилася в липні 2020 року. Нові відносини екс-чоловіка виконавиці хіта «Страдаем и любим» тривають близько пів року і вони вже навіть побували в романтичній подорожі на батьківщині бізнесмена. Нагадаємо, колишній чоловік Ані Лорак відправився у казкову відпустку з новою дівчиною.