Олена Зеленська зробила зачіску з високим начосом і приміряла новий макіяж

Перша леді України часто з'являється на публіці. Олена Зеленська стала для мільйонів українських жінок зразком працьовитості, активної життєвої позиції і, звичайно ж, краси.

Олена Зеленська зробила зачіску з високим начосом і приміряла новий макіяж - today.ua

Стиль і образ дружини українського президента Володимира Зеленського можна назвати елегантним, витриманим і в той же час привабливим, сучасним, модним. Олена Зеленська найчастіше для виходу в світ вибирає сукні, зшиті по фігурі, і брючні костюми з піджаками вільного крою.

У першої леді України світле волосся середньої довжини, які вона носить розпущеним, рідше - робить стильну лаконічну укладку. Можливо, саме тому поява Олени Зеленської на публіці з зачіскою, в якій волосся начесане і зафіксоване шпильками, так запам'яталося українцям. Олена Зеленська зробила зачіску з високим начосом і приміряла новий макіяж Олена Зеленська була одягнена в чорний брючний костюм з двобортним піджаком чоловічого крою і білосніжну сорочку. З прикрас перша леді вибрала перлинні сережки. В такому чудовому вигляді дружина президента України з'явилася на Ялтинської європейської стратегії (YES), де виступила перед молодими і амбітними українцями.

Завершила свій образ Олена Зеленська денним макіяжем в нюдових тонах. Бежеві відтінки ідеально підкреслили природну красу найстильнішою першою леді України.

Нагадаємо, Олена Зеленська в картатому піджаку викликала справжній фурор в Мережі. Осінній образ першої леді зачарував українців.