“Це кімната Віталія“: Ольга Сумська натякнула, що не спить разом із чоловіком

Ольга Сумська одружена з українським актором Віталієм Борисюком. Весілля пара зіграла у 1996 році, і ось уже 25 років щасливі у шлюбі. Але чи такі щасливі, як показують у соціальних мережах?!

“Це кімната Віталія“: Ольга Сумська натякнула, що не спить разом із чоловіком - today.ua

В особистому обліковому записі в Інстаграм-сторіз успішна актриса опублікувала кадри зі своєї нової квартири, яку вона купила собі на ювілей. Артистка вирішила похвалитися, яку красу в неї наводять удома дівчатка з клінінгової компанії.

Ольга Сумська похвалилася мармуровими підлогами, вікнами на всю стіну, скляним балконом та розкішною ванною кімнатою із заскленим душем.

“Це кімната Віталія“: Ольга Сумська натякнула, що не спить разом із чоловіком Після цього вона увійшла до спальної кімнати з білими стінами, дерев'яним комодом, дзеркальною шафою та розкішним двоспальним ліжком, на якому лежить хутряне покривало. У цій кімнаті також велике вікно на всю стіну, з якого відкривається краєвид на Київ.

"Це кімната Віталія, і поки його немає вдома, хочу подивитися, як дівчата тут все прибрали. До речі, це покривало я купила в Яремчі. Яке воно класне. Віталік його просто обожнює", - зазначила у ролику Ольга Сумська.

“Це кімната Віталія“: Ольга Сумська натякнула, що не спить разом із чоловіком Виходячи зі слів актриси, можна припустити, що у неї та у чоловіка власні спальні кімнати, тобто сплять вони окремо один від одного.

Нагадаємо, Ольга Сумська опинилася у лікарні: лікарі намагаються встановити діагноз.