Це точно кінець: Ксенія Мішина поставила крапку у стосунках із Олександром Еллертом

У фіналі першого сезону романтичного реаліті-шоу "Холостячка" актриса Ксенія Мішина обрала гумориста Олександра Еллерта. Глядачі пророкували, що стосунки з інфантильною та несерйозною людиною довго не протягнуті, так воно і сталося. Їхній роман закінчився менш ніж через рік після початку.

Це точно кінець: Ксенія Мішина поставила крапку у стосунках із Олександром Еллертом - today.ua

І якщо у когось ще залишаються сумніви, що закохані знову ховаються або наводять інтригу на свої стосунки, то вони поставили велику та жирну крапку. Стало відомо, що Ксенія Мішина та Олександр Еллерт обірвали будь-які контакти. Вони відписалися один від одного в Інстаграмі, а також вилучили спільні фотографії.

В особистому обліковому записі в Інстаграм ведучого залишився лише один знімок, на якому є Мішина, також там зображений її син Платон і дочка Еллерта Еліна. А також у його мікроблозі залишилося фото із Платоном, опубліковане на честь дня народження хлопчика.

До цього гуморист активно лайкав і коментував пости своєї колишньої коханої, але, мабуть, їм ніяк не вдалося налагодити контакт. Щобільше, шанувальники впевнені, що Ксенія Мішина заблокувала свого ексбойфренда.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Ксенія Мішина (@misha.k.ua)

"Той момент, коли не читаєш пост, а відразу шукаєш коментар від Сашка", "Вже не шукайте, Ксюша заблокувала Сашу", "А де комент від Саші?", "Так вони разом із Сашком чи ні???? Не можу це відслідковувати! Мені за них радіти чи сумувати?" – цікавляться фоловери.

Нагадаємо, Ксенія Мішина показала, як проводить час на Буковелі: "Тотальне возз'єднання із собою".