Євгенія Власова повертається в шоу-бізнес і візьме участь в проєкті “Танці з зірками“

Євгенія Власова обрадувала своїх численних шанувальників, повідомивши їм про те, що візьме участь в розважальному шоу. Зірка 00-х повертається в шоу-бізнес, щоб підкорити паркет в новому сезоні проєкту "Танці з зірками".

Євгенія Власова повертається в шоу-бізнес і візьме участь в проєкті “Танці з зірками“ - today.ua

"Я приймаю # танціззіркаміchallenge і передаю виклик Ользі Харлан. Побачимося на паркеті!" - зазначила виконавиця.

Артистка розповіла, що танці для неї - це можливість пізнати себе і можливості свого тіла, адже вона завжди мріяла танцювати. Завдяки участі в проєкті Євгенія Власова планує відкрити в собі нові грані і дізнатися про свої можливості.

Оголосивши про свою участь, артистка викликала на паркет українську спортсменку, олімпійську призерку з фехтування Ольгу Харлан.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Evgeniya Vlasova (@eygeniavlasova)

На початку 2000-х Україна дізналася про таку виконавиці як Євгенія Власова. Артистка випускала хіт за хітом, проте самим впізнаним її синглом стала композиція "Я - жива ріка", а альбом "Wind Of Hope" ("Вітер надії") завоював популярність навіть за кордоном. Кар'єра зірки пішла на спад після народження дочки і рішення взяти паузу в кар'єрі.

Нагадаємо, Євгенія Власова раніше в цьому році зробила перші кроки до повернення на сцену. Артистка засвітилася в 11 сезоні проєкту "Голос країни", де виконала з однією з учасниць свій хіт "Я - жива ріка".