Григорій Решетник витрачає пристойні гроші на відпочинок сім'єю в Буковелі

Ведучий шоу «Холостячка» відправився з дружиною і трьома дітьми на відпочинок. Григорій Решетник вибрав не дешевий готель в Буковелі, який обходиться йому майже 50 тисяч гривень на добу. Дружина зірки поділилася фотографіями з території гірської резиденції під час прогулянки з молодшим сином.

Григорій Решетник витрачає пристойні гроші на відпочинок сім'єю в Буковелі - today.ua

Український телеведучий після успішного завершення зйомок шоу «Холостячка» взяв свою улюблену дружину Христину і трьох синів, молодшому з яких лише місяць, і відправився в Карпати. Місцем відпочинку Григорій Решетник обрав розкішний комплекс в горах, який обходиться йому зовсім не дешево.

Зупинилося зоряне сімейство в розкішному готелі Panorama Chalet Mountain Residence. Ніч в шале обходиться гостям в 47 500 гривень, згідно з інформацією на сайті Booking. Рейтинг у курорту один з найкращих - 9,8 бала. Григорій Решетник витрачає пристойні гроші на відпочинок сім'єю в Буковелі Фотографією з відпочинку поділилася дружина Решетника. Христина опублікувала знімок, зроблений під час вечірньої прогулянки з молодшим сином. Григорій з дружиною позують на тлі милих вілл, прикрашених різдвяними вогнями.

«Нічні прогулянки в горах», - підписала публікацію Христина Решетник.

Жінка також розповіла, що їхній молодший син Саша, почав подорожувати дуже рано на відміну від своїх двох братів. Григорій Решетник витрачає пристойні гроші на відпочинок сім'єю в Буковелі

«Попередні два рази ми вирушали в подорож по Україні, коли Вані і Дімі було десь півтора місяці. А в цей раз, з Сашею, ми поїхали в гори, коли йому - тільки місяць», - підкреслила дружина Григорія Решетника.

Нагадаємо, ведучий шоу «Холостячка» вперше показав свою сім'ю в повному складі.