Андрій Задворний публічно розповів про фальшиву натуру Злати Огнєвіч

Переможець реаліті-шоу "Холостячка 2" Андрій Задворний майже одразу після завершення проекту пішов від Злати Огнєвіч. А після виходу на екрани постшоу відносини між колишніми закоханими зовсім зіпсувалися.

Андрій Задворний публічно розповів про фальшиву натуру Злати Огнєвіч - today.ua

Андрій Задворний, який завоював руку і серце Холостячки, заявив, що Злата Огнєвіч зобразила в ефірі постшоу фальшиві сльози, щоб повернути весь негатив глядачів проти нього. Після цього у чоловіка не залишилося жодних теплих почуттів до співачки.

На своїй сторінці в Інстаграм Андрій Задворний відповів на запитання передплатників та розповів, які почуття насправді відчуває до Злати. Переможець найромантичнішого проекту на українському телебаченні заявив, що не сумує за Златою Огнєвіч і взагалі більше до неї не має ніжних почуттів.

"Ніяких теплих почуттів не відчуваю. Особливо після перегляду постшоу та деяких епізодів у посту, який був після нього, сльози зі сторіс... Мене за це захейтять, але ці сльози були для того, щоб викликати до себе співчуття, а в мене це полетіло кулею . Після цих сліз все лайно вилилося на мене. Тобто відбувся переворот свого хейту за весь сезон на мене ", - відповів Задворний фолловерам.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Холостячка/Холостяк? (@holostyak_stbua)

Екс-коханий Злати Огневич упевнений, що не заслужив такого ставлення до себе. Від співачки Андрій Задворний пішов за своєю ініціативою, але "по-людськи".

Нагадаємо, переможець "Холостячка-2" Андрій Задворний розповів правду про особисте життя після розлучення зі Златою Огнєвіч.