“Холостячка“ Ксенія Мішина поділилася секретом, як знайти підхід до чоловіка

"Холостячка" Ксенія Мішина поділилася з шанувальниками цитатою з книги, з якої вона черпає інформацію, як побудувати міцні стосунки і розуміти чоловіків. Актриса зізналася, що знайшла стратегію у відносинах з переможцем реаліті-шоу Олександром Еллертом.

“Холостячка“ Ксенія Мішина поділилася секретом, як знайти підхід до чоловіка - today.ua

Зірка серіалу «Фортечна» після фіналу «Холостячки» будує серйозні відносини з переможцем шоу. Ксенія Мішина та Олександр Еллерт майже відразу після проєкту знайшли спільне житло і з'їхалися. Напередодні нового року закохані відправилися в своє першу спільну романтичну подорож. Актриса стверджує, що Саша - її однодумець, і вони дуже один одному підходять.

Також артистка поділилася з шанувальниками книгою, яку вона читає в перервах між зйомками. Щоб зрозуміти психологію жінок і чоловіків, Мішина взялася за книгу відомого американського письменника Стіва Харві «Роби як жінка, думай як чоловік». Одна з глав уж дуже сподобалася Ксюші, і вона вирішила продемонструвати її публіці. Озаглавлена вона так: «Три речі, які потрібні кожному чоловікові: підтримка, вірність і секс». “Холостячка“ Ксенія Мішина поділилася секретом, як знайти підхід до чоловіка Мабуть, дані слова «Холостячка» взяла на озброєння, тому що підписала публікацію в Інстаграм-сторіз так: «Знайшла стратегію на знімальному (майданчику))))»

Нагадаємо, фіналіст шоу "Холостячка" шкодує, що не пішов з проєкту раніше. Олексій Тригубенко поскаржився на те, що Ксенія Мішина занадто довго давала йому помилкові надії.