Холостячка Ксенія Мішина розлучилася з Еллертом: «Тільки так з'являється ця сама невловима любов»

Екс-холостячка Ксенія Мішина та Олександр Еллерт несподівано для своїх шанувальників вирішили розлучитися. Після розриву кожен з них задумався про бога, про кохання, про душу ...

Холостячка Ксенія Мішина розлучилася з Еллертом: «Тільки так з'являється ця сама невловима любов» - today.ua

Ксенія Мішина та Олександр Еллерт опублікували на своїх сторінках в Інстаграм чорно-білі фото і філософські роздуми. Холостячка заговорила про відокремленість душі і тіла, про душевний спокій і тілесні страждання, про пошук стану дзен.

«Але найцінніше те, що через певний час кожен світ почне змінюватися. А знаєте чому? Тому, що так задумано творцем світів! Бо світові потрібен мир! І тільки так з'являється ця сама невловима любов!!!» - розповіла Ксенія про своє розуміння кохання.

Холостячка Ксенія Мішина розлучилася з Еллертом: «Тільки так з'являється ця сама невловима любов» Олександр Еллерт задумався про бога, а точніше, про дружину бога. Про те, які відносини можуть бути між ними ...

«Так є дружина у Бога чи ні? Не знаю я, але подейкують, що після грому всегда?», - підсумував свої роздуми переможець шоу «Холостяк».

Шанувальники пари розчаровані і засмучені розставанням Ксенії Мішиної і Олександра Еллерта. Багато з них написали про це в соцмережах. Холостячка Ксенія Мішина розлучилася з Еллертом: «Тільки так з'являється ця сама невловима любов»

«Читаю і хочеться сказати, не вірю вам Ксюша???? і без Саші ви не інтересни?», «Тобто Вам не буває боляче ???? Навіть залишившись сама з собою ви думаєте про якісь дзен ??? », «А потім коли біда все біжать просити Бога про допомогу .. не можна жартувати на цю тему це вище ніж нам дано», «Це алегорія !! Видихався трохи. Ксюша його походу перевикористати. Тримайся пацан, а я ще на шоу зрозуміла, що краще рибалки, тільки рибалка .держісь, все буде ок».

Нагадаємо, раніше Ксенія Мішина показала старий і напівзруйнований будинок, в якому жила до набуття популярності.