Ксенія Мішина показала обшарпаний будинок, в якому жила до набуття популярності

Українська актриса Ксенія Мішина в даний час живе в Києві, в розкішній квартирі. Але ще зовсім недавно зірка «Холостячки» і переможниця «Танців із зірками» могла дозволити собі жити в досить скромних заміських умовах.

Ксенія Мішина показала обшарпаний будинок, в якому жила до набуття популярності - today.ua

Ксенія Мішина не соромиться свого минулого і того, через що їй довелося пройти, щоб домогтися популярності і можливості жити собі на втіху. Популярність актрисі принесли зйомки в серіалі «Фортечна», а пізніше - участь в найпопулярніших телешоу на українському ТБ.

До столиці майбутня зірка приїхала з Криму, надійшла на акторський факультет університету ім. Карпенка-Карого. До того моменту, як Ксенія Мішина прокинулася популярною, їй довелося важко працювати і жити більш ніж в скромних умовах близько 10 років.

Ксенія Мішина показала обшарпаний будинок, в якому жила до набуття популярності Спогади про минуле нелегке життя Ксенія Мішина розповість в новому кінопроекті, роботу над яким веде один з українських телеканалів. Автобіографічний фільм розповість про долю першої української «холостячки» і переможниці шоу «Танці з зірками».

Знову опинившись у дворі будинку, в якому пройшли не найпростіші роки життя, зоряна красуня зізналася, що зазнала масу позитивних емоцій, оскільки все, що не робиться, завжди на краще.

Нагадаємо, раніше Ксенія Мішина розповіла, що думає про учасниць реаліті «Холостяк-11». Актриса не соромилася в вираженні своїх емоцій.