“Холостячка“ Ксенія Мішина зважилася на болючу процедуру омолодження

Зірка телешоу "Холостячка 1" Ксенія Мішина піддала себе справжньому випробуванню заради краси і омолодження шкіри. Українська актриса показала результат, заради якого погодилася терпіти болісну косметологічну процедуру.

“Холостячка“ Ксенія Мішина зважилася на болючу процедуру омолодження - today.ua

У своєму Instagram-stories Ксенія Мішина поділилася частиною свого життя, яка проходить "за кадром". Екс-"Холостячка" в свої 32 роки дуже педантично підходить до своєї зовнішності.

Актриса українського театру і кіно регулярно публікує в соцмережі відеозаписи сеансів у масажиста, косметолога, майстра з манікюру та педикюру, а також інших фахівців зі створення жіночої краси. “Холостячка“ Ксенія Мішина зважилася на болючу процедуру омолодження Так, Ксенія Мішина вже встигла похвалитися своїм новим манікюром. Артистка зізналася, що вперше в житті зважилася на таку екстремальну довжину нігтів. Але результатом колишня "Холостячка" залишилася дуже задоволеною.

Крім того, Ксенія Мішина, яка остаточно розлучилася з переможцем шоу "Холостячка 1" Олександром Еллерт, показала, як виглядає процедура по омолодженню шкіри. Актриса випробувала на собі омолоджуючу апаратну методику для обличчя. “Холостячка“ Ксенія Мішина зважилася на болючу процедуру омолодження Косметолог, використовуючи спеціальні інструменти, активізував за допомогою мікрострумів обмінні процеси в шкірі. Ксенія Мішина зазначила, що вона залишилася дуже задоволена тим, як виглядає її шкіра після процедури.

Нагадаємо, "Холостячка" Ксенія Мішина знялася у відвертій фотосесії, надівши піджак на голе тіло.