“Холостячка“ Злата Огневич зізналася, якого чоловіка ніколи не вибере на проєкті

Другий сезон романтичного шоу "Холостячка" стартує зовсім скоро. Головною героїнею проєкту стала співачка Злата Огневич. Артистка пережила кілька невдалих відносин, в одних з яких вона була жертвою аб'юзивної поведінки. Тепер же виконавиця сподівається знайти ідеального чоловіка.

“Холостячка“ Злата Огневич зізналася, якого чоловіка ніколи не вибере на проєкті - today.ua

Перший сезон реаліті-шоу "Холостячка" закінчився дуже радісно, оскільки актриса Ксенія Мішина змогла знайти пару. Вона обрала гумориста Олександра Еллерта, відносини з яким, на жаль, не витримали і року.

Злата Огневич сподівається, що їй пощастить більше, і вона зможе зустріти людину, з якою створить сім'ю. В інтерв'ю українська співачка розповіла, який чоловік ніколи не підкорить її серце.

"Мені не подобаються самозакохані чоловіки. Ось цю рису характеру (я б назвала її недоліком) я не змогла б прийняти. І якщо він буде приймати якісь наркотики, то це теж мені не близько. Решту можна прийняти", - зазначила виконавиця.

Головне для Злати Огневич - людяність. Їй подобаються чоловіки, переповнені спрагою до життя, які люблять подорожувати і вести активний спосіб життя, а також розумні і з хорошим почуттям гумору.

Артистка мріє знайти людину самодостатню, щоб його не лякала кар'єра і популярність "Холостячки" Злати Огневич. Співачка наголосила, що їй не потрібен ревнивець, який буде переживати через шанувальників і подарунків від фанатів.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від ZLATA OGNEVICH (@ zlata.ognevich)

"Я стикалася з тими моментами, коли мій хлопець говорив мені: "Знаєш, я тут подумав, ми не зможемо зустрічатися з тобою, тому що будуть говорити, що це хлопець Злати Огневич!" Думаю, що все це маячня. Якщо людина самодостатня, успішна, сильна, то вона не буде переживати, що він мій хлопець. Також був хлопець, який говорить, що він не прийме мою кар'єру, оскільки у мене є шанувальники, які будуть залицятися до мене, дарувати квіти. А він хоче, щоб я належала тільки йому ... Я не річ. Я жива людина. Я не можу нікому належати взагалі", - зазначила нова "Холостячка".

Нагадаємо, фаворитка "Холостяк" Юлія Бельченко вийшла заміж.