Холостяк 11: в 5 випуску Михайло Заливако з однією дівчиною попрощався, а інша повернулася в шоу

Автор: Шевченко Лилия

У п'ятому випуску романтичного шоу «Холостяк 11» Міхаль Заливако прийняв рішення попрощатися всього лише з однією учасницею. Дівчина залишила проект назавжди. Найцікавіші моменти телешоу і чому одна з панянок повернулася в реаліті?

Холостяк 11: в 5 випуску Михайло Заливако з однією дівчиною попрощався, а інша повернулася в шоу - today.ua

П'ятий ефір романтичного проекту «Холостяк-11», як і всі інші випуски, був несподіваним і насиченим подіями. Михайло Заливако запросив своїх потенційних наречених до Львова, в цьому атмосферному і романтичному місті учасники проекту незабутньо провели час.

Ще один сюрприз від головного холостяка країни: Заливако передумав вручати панночкам троянди, на Церемонії троянд всі дівчата були в однакових умовах.

На Церемонії троянд Михайло Заливако прийняв рішення попрощатися тільки з однією учасницею. Додому поїхала красуня Олександра. Своє рішення холостяк пояснив тим, що Олександра занадто сильно намагалася йому сподобатися. Холостяк 11: в 5 випуску Михайло Заливако з однією дівчиною попрощався, а інша повернулася в шоу «Я не просто так сказав про твою мову. Я намагався зрозуміти, що за нею стоїть. Але усвідомив, чого за нею немає. Я не відчуваю в твоїх словах тебе», - сказав Заливако Олександрі на Церемонії троянд.

Популярні зараз

Пенсії порахують за єдиною формулою: хто отримуватиме майже 10 000 грн на місяць

Мінімальну зарплату українським суддям з ВРП підвищили до 236 тысяч гривен

Чим підживити півонії навесні: один аптечний засіб допоможе виростити пишні квіти

ГУР атакувало завод з виробництва стратегічних бомбардувальників Ту-22М у Казані

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Одна з дівчат повернулася в проект, Анна тимчасово не брала участі в зйомках «Холостяк 11» через хворобу. Тепер же красуня здорова і готова боротися за своє щастя.

Нагадаємо, раніше одна з учасниць шоу «Холостяк 11» розповіла, чому вирішила зробити Михайлу Заливако масаж ніг.