Холостяк 2021: з ким із дівчат Михайло Заливако попрощався в 4 випуску

Автор: Шевченко Лилия

У четвертому випуску реаліті-шоу «Холостяк» головний герой Михайло Заливако не повірив у щирість намірів двох красунь. Дівчата вибули з проекту і поїхали додому.

Холостяк 2021: з ким із дівчат Михайло Заливако попрощався в 4 випуску - today.ua

Романтичне шоу «Холостяк» триває. Михайло Заливако продовжує вибирати свою єдину з великого числа претенденток. Головний герой, як і в минулих випусках, запрошував дівчат на групові та індивідуальні побачення, можливість поспілкуватися і дізнатися красунь краще випала Михайлу і під час балу.

На жаль, деяким учасницям проекту не вдалося переконати Заливако в щирості своїх намірів.

Холостяк 2021: з ким із дівчат Михайло Заливако попрощався в 4 випуску Так, красуня Анна, про яку ЗМІ писали, що вона займалася ескортом, на груповому побаченні пускала в хід всю свою жіночу чарівність, щоб привернути увагу Михайла. Але, коли Заливако поруч не було, вона фліртувала з його кращим другом, а на балу її флірт був спрямований на інших чоловіків.

Популярні зараз

Українців попередили про можливий масований обстріл: росіяни зібрали рекордну кількість Ту-95

Укренерго скасувало відключення електрики до 16:00: у деяких регіонах світло буде до 18:00

У ДТЕК звернулися до українців із попередженням про складну зиму: “Розраховуйте на себе“

Названо тариф на електроенергію в Україні з 1 серпня

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Аня троянду в четвертому випуску шоу «Холостяк» не отримала, Михайло сказав їй, що для неї не важлива особу чоловіка.

Холостяк 2021: з ким із дівчат Михайло Заливако попрощався в 4 випуску Вікторія також не отримала троянду від Михайла Заливако. Головний холостяк країни зауважив одну дивину в поведінці дівчини, виражається вона в тому, що обличчя Вікторії завжди має один і той же вираз, в будь-якій ситуації. Така «маска» не сподобалася Михайлу, йому хочеться бачити справжні емоції жінки. Холостяк 2021: з ким із дівчат Михайло Заливако попрощався в 4 випуску Нагадаємо, раніше учасниця шоу «Холостяк 2021» прокоментувала чутки про свою участь в ескорті. Що розповіла Анна про своє минуле?