“Холостяк“ Михайло Заливако і Ганна Богдан розповіли про весілля і дітей

Автор: Анастасия Березовская

Головний герой 11 сезону романтичного проєкту "Холостяк" Михайло Заливако і переможниця Ганна Богдан разом вже досить тривалий час. Парочка періодично розповідає про своє особисте життя, а шанувальників цікавить, коли ж весілля.

“Холостяк“ Михайло Заливако і Ганна Богдан розповіли про весілля і дітей - today.ua

В інтерв'ю солодка парочка розповіла про свої плани, і якими батьками вони себе представляють.

"Про весілля (найчастіше запитують шанувальники)! І відповідь проста: я ніколи не починаю відносини, якби я не розглядав дівчину в якості дружини. Як чоловік я розглядаю Аню в такій ролі, а як у нас вже далі вийде - подивимося", - зазначив "Холостяк" Михайло Заливако.

А ось Ганна Богдан зізналася, що таке питання дійсно надходить частіше від підписників, батьки ж не цікавляться цим питанням, даючи їм право самим вирішувати. “Холостяк“ Михайло Заливако і Ганна Богдан розповіли про весілля і дітей

Популярні зараз

Глава ГУР Буданов зробив заяву про ситуацію на фронті: “Є хороша новина і погана“

Кабмін змінить критерій середньої зарплати для бронювання чоловіків від мобілізації

Пенсії будуть мізерними: українців закликали відкладати гроші та працювати до глибокої старості

Мольфар попередив про небезпеку для двох українських міст: “Слід бути готовими до евакуації“

"Особисто я завжди відповідаю, що сенсу в питанні поки немає, адже ми зараз виключно насолоджуємося нашими відносинами", - зазначила переможниця проекту "Холостяк-11".

Говорячи про дітей, закохані відзначили, що дозволяли б дитині самостійно робити свій вибір і розповідали їй про все, чого вона хоче дізнатися. “Холостяк“ Михайло Заливако і Ганна Богдан розповіли про весілля і дітей

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Точно були б відкритими (батьками), нічого не приховували і все пояснювали, як є. Якби дитина цікавився, я б зміг відповісти на будь-яке питання, яке її хвилює і можу допомогти їй розвиватися. І я б точно любив її і підтримував її вибір", - заявив Михайло Заливако. А Ганна Богдан додала: "Я б теж намагалася зрозуміти і прийняти будь-який вибір, який робить дитина".

Нагадаємо, переможниця "Холостяк" Марина Кіщук після весілля з програмістом переїжджає в США.