Головний герой 11 сезону романтичного проєкту "Холостяк" Михайло Заливако і переможниця Ганна Богдан разом вже досить тривалий час. Парочка періодично розповідає про своє особисте життя, а шанувальників цікавить, коли ж весілля.
![“Холостяк“ Михайло Заливако і Ганна Богдан розповіли про весілля і дітей “Холостяк“ Михайло Заливако і Ганна Богдан розповіли про весілля і дітей - today.ua](https://today.ua/wp-content/uploads/2021/06/kanyeeebear-202253950_5816301295078646_3017314971945657697_na-768x502.jpg)
В інтерв'ю солодка парочка розповіла про свої плани, і якими батьками вони себе представляють.
"Про весілля (найчастіше запитують шанувальники)! І відповідь проста: я ніколи не починаю відносини, якби я не розглядав дівчину в якості дружини. Як чоловік я розглядаю Аню в такій ролі, а як у нас вже далі вийде - подивимося", - зазначив "Холостяк" Михайло Заливако.
А ось Ганна Богдан зізналася, що таке питання дійсно надходить частіше від підписників, батьки ж не цікавляться цим питанням, даючи їм право самим вирішувати.
Популярні зараз
Трамп назвав Зеленському причини, через які Путін розпочав війну з Україною
Одна з країн Європи різко скоротить соціальну допомогу українським біженцям
Екс-держсекретар США озвучив “мирний план“ Трампа у разі перемоги на виборах
Бухгалтерська помилка: Пентагон знайшов додаткові 2 млрд доларів для України
"Особисто я завжди відповідаю, що сенсу в питанні поки немає, адже ми зараз виключно насолоджуємося нашими відносинами", - зазначила переможниця проекту "Холостяк-11".
Говорячи про дітей, закохані відзначили, що дозволяли б дитині самостійно робити свій вибір і розповідали їй про все, чого вона хоче дізнатися.
"Точно були б відкритими (батьками), нічого не приховували і все пояснювали, як є. Якби дитина цікавився, я б зміг відповісти на будь-яке питання, яке її хвилює і можу допомогти їй розвиватися. І я б точно любив її і підтримував її вибір", - заявив Михайло Заливако. А Ганна Богдан додала: "Я б теж намагалася зрозуміти і прийняти будь-який вибір, який робить дитина".
Нагадаємо, переможниця "Холостяк" Марина Кіщук після весілля з програмістом переїжджає в США.