“Холостяк“ Нікіта Добринін і Даша Квіткова готуються стати батьками вдруге

Український телеведучий і колишній "Холостяк" Нікіта Добринін зовсім недавно став батьком. Дружина Дарина Квіткова народила сина Лева. Однак зоряне сімейство твердо вирішило не зупинятися на досягнутому і вже планує народження доньки.

“Холостяк“ Нікіта Добринін і Даша Квіткова готуються стати батьками вдруге - today.ua

Переможниця реаліті-шоу "Холостяк 2019" Дарина Квіткова, яка в серпні 2020 року став законною дружиною Нікіти Добриніна, розповіла, про плани на найближче майбутнє. У своєму Інстаграм молода мама розповіла, що вони з Нікітою мріють про велику сім'ю, тому з народженням другої дитини затягуватимуть.

23-річна Дарина Квіткова заявила, що готова завагітніти вдруге найближчим часом. Зараз обраниця "Холостяка" має намір відновитися після перших пологів.

"Я хочу максимально відновити своє тіло, щоб воно повернулося в форму, можливо, навіть кращу, ніж до вагітності. Тоді вже будемо другу дитинку планувати", - зізналася шанувальникам заявила Даша Квіткова.

“Холостяк“ Нікіта Добринін і Даша Квіткова готуються стати батьками вдруге Раніше дівчина вже визнавалася, що їй зовсім не страшно народжувати, і вона мріє подарувати коханому доньку. Нікіта Добринін, схоже, повністю підтримує дружину. Зараз він знаходиться на зйомках нового тревел-проекту, старається забезпечити своїй сім'ї гідне життя. Дарина Квіткова присвячує весь свій час синові.

Нагадаємо, раніше Даша Квіткова та "Холостяк" Нікіта Добринін показали парне тату, яке зробили в знак свого кохання.