“Холостяк“ Нікіта Добринін розповів про свою роль під час пологів дружини: “Якщо потрібно було зняти TikTok - я був тут як тут“

Автор: Анастасия Березовская

"Холостяк" Нікіта Добринін продовжує розповідати про пережитий досвід під час партнерських пологів. 13 липня радіо- і телеведучий вперше став батьком, виконавши безпосередню роль під час появи свого сина на світ.

“Холостяк“ Нікіта Добринін розповів про свою роль під час пологів дружини: “Якщо потрібно було зняти TikTok - я був тут як тут“ - today.ua

Головний герой 9 сезону романтичного проєкту "Холостяк" Нікіта Добринін відкритий перед своїми численними шанувальниками і підписниками. Він розповідає про всі аспекти свого життя і зачіпає навіть найособистіші теми.

Нещодавно ведучий зазначив, що бути присутнім на пологах було на 100% його рішення, яке його дружина з радістю підтримала. Спочатку був етап підготовки, який зайняв кілька місяців, адже майбутній батько не просто фізично був присутній на народженні дитини, а всіляко допомагав своїй вагітній дружині.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від НИКИТА ДОБРИНІН (@nikitadobrynin)

Популярні зараз

Українцям масово підвищать зарплати: названо нові суми

Пенсії перерахують з 1 червня: кому з українців додадуть 999 грн

В Укренерго ухвалили рішення щодо відключень електроенергії

Частині споживачів тарифи на електроенергію підвищують вже з 1 червня: оприлюднено нові цифри

Екс-"Холостяк" Нікіта Добринін навчився правильно підтримувати Квіткову. Разом вони відвідували курси, де по 3-4 години розповідали про пологи і перші дні життя новонародженого.

"Ось тоді я усвідомив весь масштаб цього процесу. Як виявилося, роль чоловіка в партнерських пологах не обмежується фізичною присутністю в пологовому залі і словесною підтримкою. За підготовчий період я навчився робити масаж, який допоміг Даші менш болісно пережити сутички. Якщо потрібно було допомогти сісти на м'яч, подати воду, зняти TikTok - я був тут як тут. Це тільки з боку здається, що дрібниця", - зазначив Нікіта Добринін.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від НИКИТА ДОБРИНІН (@nikitadobrynin)

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Холостяк" підкреслив, що стати батьками було обопільним рішенням і пройти через цей процес вони хотіли разом.

Нагадаємо, дружина "Холостяка" Нікіти Добриніна розповіла, на скільки схудла після пологів.