“Холостяк“ Нікіта Добринін зробив дружині дорогий подарунок на 23-річчя

Сьогодні дружина "Холостяка" Нікіти Добриніна святкує день народження. Переможниці 9-го сезону романтичного телешоу виповнилося 23 роки. Радіоведучий показав, як розпочався ранок іменинниці, і який подарунок він їй вручив.

“Холостяк“ Нікіта Добринін зробив дружині дорогий подарунок на 23-річчя - today.ua

Життя солодкої парочки б'є ключем. Зовсім недавно вони переїхали в свій новий двоповерховий будинок, в якому зробили сучасний ремонт. Нікіта вручив дружині розкішне авто з нагоди народження малюка. І поки вони чекають появи на світ своєї першої дитини, яка повинна з'явитися з дня на день, Даша Квіткова встигла відсвяткувати день народження.

"Рівно 23 роки тому я вирішила, що мені пора народитися в 6 місяців і за моє життя боролися. Чого тільки не було за всі ці роки. Сьогодні у мене є прекрасний чоловік і ми чекаємо з дня на день нашого сина. Що я можу сказати? У мене приголомшливе і цікаве життя. Дякую за неього, - зазначила блогерша.

“Холостяк“ Нікіта Добринін зробив дружині дорогий подарунок на 23-річчя Ранок іменинниці почалося з того, що екс-"Холостяк" Нікіта Добринін розбудив її з букетом квітів і зв'язкою повітряних куль з гелієм в золотих і фіолетових відтінках. Після цього він вручив їй довгоочікуваний подарунок, через який Даша навіть розплакалася - браслет Cartier. “Холостяк“ Нікіта Добринін зробив дружині дорогий подарунок на 23-річчя

"Дико кайфую від того, яка ти чарівна, різна, мудра і ніжна. Та, яку шукав і мрію берегти тебе все своє життя. Хочу, щоб цей твій день народження був особливим. Більше теплих слів, більше сюрпризів і улюблених пісень ... Моя мала, ти твориш наше щастя і диво нашої сім'ї. Спасибі тобі за тебе! І звичайно твоїм батькам! " - зворушливо привітав дружину головний герой 9-го сезону шоу "Холостяк", супроводивши публікацію серією фотографій з Дашею.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від НИКИТА ДОБРИНІН (@nikitadobrynin)

Нагадаємо, дружина "Холостяка" Нікіти Добриніна показала сміливе фото напередодні пологів.