Дружина “Холостяка“ Нікіти Добриніна показала сміливе фото напередодні пологів

"Холостяк" Нікіта Добринін і переможниця Даша Квіткова готуються стати батьками вперше. Блогерша знаходиться при надії, проте як і раніше не перестає дивувати фанатів. Дівчина опублікувала дуже сміливе фото, показавши розтяжки і тату в інтимному місці.

Дружина “Холостяка“ Нікіти Добриніна показала сміливе фото напередодні пологів - today.ua

В особистому акаунті в Інстаграм-сторіз Даша Квіткова опублікувала Селфі, зроблене в їх з Нікітою Добриніним новому будинку. Блогерша позує перед дзеркалом абсолютно без одягу, а лише з рушником на голові. Найпотаємніші місця вона замалювала.

Вся увага прикута не тільки до великого живота вагітної переможниці 9-го сезону шоу "Холостяк", але і до розтяжок на стегнах. Також в кадр потрапило невеличке тату під правою груддю дівчини.

"Нагадування про те, що ідеальних людей немає. І навіть з розтяжками ми прекрасні", - підписала публікацію дружина екс- "Холостяка" Нікіти Добриніна, підтримуючи рух бодіпозітів.

Дружина “Холостяка“ Нікіти Добриніна показала сміливе фото напередодні пологів Даша Квіткова та Нікіта Добринін дуже відкриті перед своїм шанувальниками. Вони відповідають навіть на самі особисті питання підписників. Так нещодавно майбутня матуся зізналася, що інтимний зв'язок з чоловіком у неї є досі навіть на 39 тижні вагітності. Матусею вона повинна стати з дня на день, оскільки малюк вже перекинувся і опустився.

Нагадаємо, дружина "Холостяка" Нікіти Добриніна зізналася, скільки важить напередодні пологів.