Головний герой романтичного проєкту "Холостяк" Нікіта Добринін здивував багатьох, коли пішов у тероборону Києва. На днях він перевіз свою родину на західну Україну, при цьому продовжуючи нести службу та допомагати ЗСУ.
![“Холостяк“ Нікіта Добринін поїхав із Києва разом зі своєю родиною “Холостяк“ Нікіта Добринін поїхав із Києва разом зі своєю родиною - today.ua](https://today.ua/wp-content/uploads/2021/07/nikitadobrynin-211498441_970998387027233_4041776308498599945_n-768x463.jpg)
В особистому акаунті в Інстаграм переможниця "Холостяк" та дружина Нікіти Добриніна розповіла, чому вирішила тікати з Києва.
Тривалий час Даша Квіткова намагалася залишатися вдома, але все змінилося, коли війна наблизилася, коли вулицею стали літати розвідувальні дрони, голосно звучали постріли. Ведучий змусив дружину зібрати речі та виїхати у безпечне місце.
"Останні кілька днів біля нашого будинку було тривожно. Були чутні дуже сильні вибухи. Ми розуміли, що йде бійня. Почали літати розвідувальні дрони, а потім було кілька вибухів, навіть наш будинок затремтів, - зауважила Даша Квіткова. - Це була найстрашніша дорога, яку мені доводилося бачити. На серці було неспокійно. Я бачила, як обстрілюють авто з дітьми, тому з нами поїхав мій чоловік та брат. У нас було чотири дитини".
Популярні зараз
Трамп назвав Зеленському причини, з яких Путін розпочав війну з Україною
Одна з країн Європи різко скоротить соціальну допомогу українським біженцям
Екс-держсекретар США озвучив “мирний план“ Трампа у разі перемоги на виборах
Блогерша розповіла, що, попри те, що вона знаходиться у безпечному місці, все одно сіпається від усіх гучних звуків. Також дружина Нікіти Добриніна багато плаче.
Нагадаємо, Юрій Горбунов назвав головну відмінність українців від росіян: "У нас немає нічого спільного".