“Холостяк“ Нікіта Добринін поїхав із Києва разом зі своєю родиною

Автор: Анастасия Березовская

Головний герой романтичного проєкту "Холостяк" Нікіта Добринін здивував багатьох, коли пішов у тероборону Києва. На днях він перевіз свою родину на західну Україну, при цьому продовжуючи нести службу та допомагати ЗСУ.

“Холостяк“ Нікіта Добринін поїхав із Києва разом зі своєю родиною - today.ua

В особистому акаунті в Інстаграм переможниця "Холостяк" та дружина Нікіти Добриніна розповіла, чому вирішила тікати з Києва.

Тривалий час Даша Квіткова намагалася залишатися вдома, але все змінилося, коли війна наблизилася, коли вулицею стали літати розвідувальні дрони, голосно звучали постріли. Ведучий змусив дружину зібрати речі та виїхати у безпечне місце.

"Останні кілька днів біля нашого будинку було тривожно. Були чутні дуже сильні вибухи. Ми розуміли, що йде бійня. Почали літати розвідувальні дрони, а потім було кілька вибухів, навіть наш будинок затремтів, - зауважила Даша Квіткова. - Це була найстрашніша дорога, яку мені доводилося бачити. На серці було неспокійно. Я бачила, як обстрілюють авто з дітьми, тому з нами поїхав мій чоловік та брат. У нас було чотири дитини".

Популярні зараз

Українцям масово підвищать зарплати: названо нові суми

Пенсії перерахують з 1 червня: кому з українців додадуть 999 грн

Стало відомо, чи вилучатимуть для ЗСУ автомобіль, якщо він один у власника

В Укренерго ухвалили рішення щодо відключень електроенергії

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

“Холостяк“ Нікіта Добринін поїхав із Києва разом зі своєю родиною Блогерша розповіла, що, попри те, що вона знаходиться у безпечному місці, все одно сіпається від усіх гучних звуків. Також дружина Нікіти Добриніна багато плаче.

“Холостяк“ Нікіта Добринін поїхав із Києва разом зі своєю родиною Нагадаємо, Юрій Горбунов назвав головну відмінність українців від росіян: "У нас немає нічого спільного".