Ідеальний кінський хвіст: як зробити найстильнішу зіркову зачіску для будь-якого випадку

Хейлі Бібер, Дуа Ліпа та Аріана Гранде, а також багато інших зірок, включаючи Дженніфер Лопес, дуже люблять зачіску кінський хвіст. Найголовніше, що зробити її дуже легко, а виглядає вона цікаво. Підійде гладкий і розпатланий кінський хвіст для будь-якої нагоди - на побачення, прогулянку і навіть весілля.

Ідеальний кінський хвіст: як зробити найстильнішу зіркову зачіску для будь-якого випадку - today.ua

Як зробити ідеальний гладкий кінський хвіст?

На чисте сухе волосся наносимо термозахисний спрей і за допомогою круглого гребінця і фена або спеціальної праски випрямляємо волосся.

Ідеальний кінський хвіст: як зробити найстильнішу зіркову зачіску для будь-якого випадку З верхньої частини волосся зав'язуємо високий хвіст, а нижні локони прибираємо ще в один хвостик нижче.

З'єднуємо два хвости за допомогою ще однієї широкої резинки, або можна пов'язати стрічку, або обернути нижньою пасмою волосся, щоб приховати резинку.

Ідеальний кінський хвіст: як зробити найстильнішу зіркову зачіску для будь-якого випадку На волосся у хвості наносимо трохи сироватки для укладання, щоб пасма не пушились і не вибивалися.

Як зробити ідеальний кінський хвіст з об'ємом?

Не всім дівчатам йде гладко прибране волосся, а тому розпатланий кінський хвіст стане для них ідеальним варіантом.

На резинку надягаємо дві невидимки (як на картинці).

Ідеальний кінський хвіст: як зробити найстильнішу зіркову зачіску для будь-якого випадку Збираємо волосся у хвіст на потилиці на рівні, щоб продовжити лінію вилиць.

Ідеальний кінський хвіст: як зробити найстильнішу зіркову зачіску для будь-якого випадку Резинку ми не надягаємо, а обмотуємо навколо волосся і закріплюємо невидимками.

Ідеальний кінський хвіст: як зробити найстильнішу зіркову зачіску для будь-якого випадку Нижнім локоном із хвоста обмотуємо наш хвостик так, щоб сховати резинку та закріплюємо шпилькою. Тонким гребінцем ще раз проходимо по волоссю і побризкуємо його лаком.

Ідеальний кінський хвіст: як зробити найстильнішу зіркову зачіску для будь-якого випадку На маківці акуратно скуйовджуємо волосся, щоб створити об'єм і акуратно витягуємо пару пасм або чілку (якщо вона є). За допомогою праски підкручуємо локони, щоб вони красиво обрамляли обличчя.

Ідеальний кінський хвіст: як зробити найстильнішу зіркову зачіску для будь-якого випадку Пропонуємо вам також спробувати наймоднішу зачіску 2022 року – сучасний варіант стрижки принцеси Діани.