Ідеальний кінський хвіст: як зробити найстильнішу зіркову зачіску для будь-якого випадку

Автор: Анастасия Березовская

Хейлі Бібер, Дуа Ліпа та Аріана Гранде, а також багато інших зірок, включаючи Дженніфер Лопес, дуже люблять зачіску кінський хвіст. Найголовніше, що зробити її дуже легко, а виглядає вона цікаво. Підійде гладкий і розпатланий кінський хвіст для будь-якої нагоди - на побачення, прогулянку і навіть весілля.

Ідеальний кінський хвіст: як зробити найстильнішу зіркову зачіску для будь-якого випадку - today.ua

Як зробити ідеальний гладкий кінський хвіст?

На чисте сухе волосся наносимо термозахисний спрей і за допомогою круглого гребінця і фена або спеціальної праски випрямляємо волосся.

Ідеальний кінський хвіст: як зробити найстильнішу зіркову зачіску для будь-якого випадку З верхньої частини волосся зав'язуємо високий хвіст, а нижні локони прибираємо ще в один хвостик нижче.

З'єднуємо два хвости за допомогою ще однієї широкої резинки, або можна пов'язати стрічку, або обернути нижньою пасмою волосся, щоб приховати резинку.

Популярні зараз

Глава ГУР Буданов зробив заяву про ситуацію на фронті: “Є хороша новина і погана“

Кабмін змінить критерій середньої зарплати для бронювання чоловіків від мобілізації

Пенсії будуть мізерними: українців закликали відкладати гроші та працювати до глибокої старості

Мольфар попередив про небезпеку для двох українських міст: “Слід бути готовими до евакуації“

Ідеальний кінський хвіст: як зробити найстильнішу зіркову зачіску для будь-якого випадку На волосся у хвості наносимо трохи сироватки для укладання, щоб пасма не пушились і не вибивалися.

Як зробити ідеальний кінський хвіст з об'ємом?

Не всім дівчатам йде гладко прибране волосся, а тому розпатланий кінський хвіст стане для них ідеальним варіантом.

На резинку надягаємо дві невидимки (як на картинці).

Ідеальний кінський хвіст: як зробити найстильнішу зіркову зачіску для будь-якого випадку Збираємо волосся у хвіст на потилиці на рівні, щоб продовжити лінію вилиць.

Ідеальний кінський хвіст: як зробити найстильнішу зіркову зачіску для будь-якого випадку Резинку ми не надягаємо, а обмотуємо навколо волосся і закріплюємо невидимками.

Ідеальний кінський хвіст: як зробити найстильнішу зіркову зачіску для будь-якого випадку Нижнім локоном із хвоста обмотуємо наш хвостик так, щоб сховати резинку та закріплюємо шпилькою. Тонким гребінцем ще раз проходимо по волоссю і побризкуємо його лаком.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Ідеальний кінський хвіст: як зробити найстильнішу зіркову зачіску для будь-якого випадку На маківці акуратно скуйовджуємо волосся, щоб створити об'єм і акуратно витягуємо пару пасм або чілку (якщо вона є). За допомогою праски підкручуємо локони, щоб вони красиво обрамляли обличчя.

Ідеальний кінський хвіст: як зробити найстильнішу зіркову зачіску для будь-якого випадку Пропонуємо вам також спробувати наймоднішу зачіску 2022 року – сучасний варіант стрижки принцеси Діани.