Ірина Федишин, яка живе у Львові зі своїм чоловіком та двома маленькими синами, активно бере участь у волонтерській роботі із захисту України від звірячого нападу Росії. Успішна виконавиця, яка недавно колесила українськими містами з концертами, і мала продовжити тур після подорожі на Мальдівські острови, зараз всіляко підтримує українців та армію.
![Ірина Федишин із синами зворушливо виконала гімн України Ірина Федишин із синами зворушливо виконала гімн України - today.ua](https://today.ua/wp-content/uploads/2021/07/irynafedyshyn-209367246_2732514870304302_3365995489349398673_n-768x522.jpg)
Раніше вона разом з дітьми плела маскувальні сітки для військових та тероборони. А сьогодні спробувала підняти дух мешканців України, виконавши із 10-річним Юрою та 6-річним Олегом національний гімн під фортепіано.
У підписі до публікації Ірина Федишин процитувала слова другого куплету гімну України:
"Станем, браття, в бій кривавий від Сяну до Дону,
Популярні зараз
Трамп назвав Зеленському причини, з яких Путін розпочав війну з Україною
Одна з країн Європи різко скоротить соціальну допомогу українським біженцям
Екс-держсекретар США озвучив “мирний план“ Трампа у разі перемоги на виборах
В ріднім краю панувати не дамо нікому;
Чорне море ще всміхнеться, дід Дніпро зрадіє,
Ще у нашій Україні доленька наспіє.
Слава Україні!"
Подивитися цю публікацію в Instagram
Варто зазначити, що останнім часом чоловік Ірини Федишин активно умовляв її переїхати до Києва, де зараз тривають запеклі бої. Західна частина України, де народилася і де мешкає вся родина артистки, на сьогодні є найбезпечнішим місцем у країні.