До Землі наближається потужна триденна магнітна буря, яку відчують навіть здорові люди

Автор: Шевченко Лилия

До планети Земля наближається потужна і тривала магнітна буря, яка загрожує погіршенням самопочуття метеочутливим та цілком здоровим молодим людям. Метеорологи назвали дати магнітного шторму, коли потрібно особливо старанно дбати про здоров'я.

До Землі наближається потужна триденна магнітна буря, яку відчують навіть здорові люди - today.ua

Магнітна буря досягне Землі у суботу, 15 січня 2022 року. Особливо потужні геомагнітні обурення будуть у неділю, 16 січня, у цей день людям, які страждають на метеозалежність, а також серцево-судинні захворювання та розлади нервової системи, слід бути особливо обережними.

Тримайте під рукою всі необхідні лікарські препарати, більше гуляйте на свіжому повітрі та уникайте фізичної та емоційної напруги. До Землі наближається потужна триденна магнітна буря, яку відчують навіть здорові люди За даними Центру прогнозу космічної погоди, коливання магнітного поля в неділю, 16 січня, досягнуть свого піку, починаючи з 17 січня, геомагнітний сплеск поступово піде на спад. У періоди магнітних бур навіть у здорових та молодих людей можливі проблеми зі сном, апатія, загальна слабкість та дратівливість, головний біль.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Медики рекомендують виключити фізичні та розумові навантаження, більше відпочивати, замість чаю та кави краще пити воду чи трав'яні настої. З меню бажано прибрати важку та жирну їжу, замінивши її овочами та фруктами.

Популярні зараз

Українцям масово підвищать зарплати: названо нові суми

Пенсії перерахують з 1 червня: кому з українців додадуть 999 грн

Стало відомо, чи вилучатимуть для ЗСУ автомобіль, якщо він один у власника

В Укренерго ухвалили рішення щодо відключень електроенергії

Нагадаємо, лікарі розповіли, чому слід відмовитись від цукру в раціоні. Що зміниться в організмі, якщо звести споживання солодкого продукту до мінімуму?