Як сховати невдалий чубчик: стилісти назвали чотири найкращі укладки

Дуже часто рішення зістригти чубчик, закінчується погано для його власниці. Або зачіска не личить, або майстер схибив і зробив її кривою або занадто короткою. Але вихід є. За допомогою чотирьох простих укладок, можна укласти чілку так, що ніхто не помітить, що з нею щось не так.

Як сховати невдалий чубчик: стилісти назвали чотири найкращі укладки - today.ua

Як сховати невдалий чубчик?

Бічний проділ

Визначте свою "робочу" сторону обличчя та розділіть волосся на прямий бічний проділ. За допомогою круглого гребінця і пінки для укладання зачешіть чубчик на одну сторону. Якщо довжини вистачає, заправте його за вуха. Як сховати невдалий чубчик: стилісти назвали чотири найкращі укладки Якщо чілка занадто коротка, скористайтеся пінкою або гелем для укладання. Зачешіть волосся до основної довжини волосся і при необхідності закріпіть невидимкою або гарною шпилькою.

Мальвінка

Як сховати невдалий чубчик: стилісти назвали чотири найкращі укладки Заберіть волосся назад, зробивши одну з найпростіших і найпопулярніших літніх зачісок – мальвінку на потилиці або маківці. Приберіть чубок назад, побризкайте лаком і закріпіть за допомогою невидимок.

Джгути з чубчика

Як сховати невдалий чубчик: стилісти назвали чотири найкращі укладки Скрутити джгутики з чубчика та приберіть назад, фіксуючи невидимками. Поверх можна надіти обідок, щоб доповнити зачіску та приховати невдало обстрижену чілку.

Колоски

Як сховати невдалий чубчик: стилісти назвали чотири найкращі укладки Зробіть бічний проділ. Частину чубчика за допомогою засобу для укладання та круглого гребінця уложіть разом з основною довжиною, а з одного боку заплетіть кілька колосків і закріпіть їх прозорими резинками.

Нагадаємо, стилісти назвали чотири красиві літні зачіски для довгого волосся - швидке і просте укладання.