Який тато, така й дочка: Колишній чоловік Ані Лорак жорстко відповів фанатам на критику його дочки

Колишній чоловік Ані Лорак та їхня 10-річна донька Софія опинилися в центрі скандалу. Публіка негативно відреагувала на нове відео Мурата, в якому його неповнолітня спадкоємиця матюкається як швець. Однак зірковий татко осторонь стояти не став і не менш різко відповів фанатам, давши зрозуміти, у кого пішла мала.

Який тато, така й дочка: Колишній чоловік Ані Лорак жорстко відповів фанатам на критику його дочки - today.ua

Мурат Налчаджиоглу разом зі своєю 25-річною нареченою Лілією, 10-річною дочкою Софією та 7-річною падчеркою Сашкою вирушив до Буковеля. В українських горах родина чудово проводить час, розважається та користується місцевими атракціонами.

Колишній чоловік Ані Лорак разом зі своєю дочкою покатався на родельбані. Відповідним відео в особистому обліковому записі в Інстаграм поділився сам Мурат, не помітивши ненормативну лексику дівчинки. На різких поворотах Софія не змогла стримати емоцій та вигукнула кілька разів нецензурні слова. На це звернули увагу численні підписники турецького бізнесмена, які роздмухали справжній скандал та засудили зіркового батька.

Але Мурат мовчати не став і заступився за дочку. Зробив він це досить різко і не стримувався в виразах.

"Звичайно "Вибачте" за те, що 10 річна дівчинка на емоціях висловилася нецензурною лексикою, що сильно поранило вашу ніжну психіку! Ми щиро вибачаємося за свободу наших емоцій! У той момент як сучасний світ настільки пропагує нецензурну культуру в медіа і в кожній другій пісні! А наші діти на це дивляться і вбирають! Ми живемо справжнім життям і проводимо чудово канікули з коханою донькою! Вибачте нас "ідеальні люди"! Якщо вам щось не подобається, прошу на ... з моєї сторінки! І займайтеся вихованням своїх дітей", - зазначив Мурат.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від muratnalcaoglu (@muratnalca)

Колишній чоловік Ані Лорак також повідомив, що коли переглянув відео, зробив Софії зауваження, але ніяк не думав, що воно стане темою для новин.

Нагадаємо, стало відомо, що Ані Лорак платить за навчання доньки в приватній школі в Росії.